Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom a férjemnek felnyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom a férjemnek felnyitni a szemét?

Figyelt kérdés

A férjemmel egy nagyon jól működő házasságban élünk, egyetlen egy probléma van: egy gyerekkori barátja.


Ez a gyerekkori barátja egy igazi gyökér. Mikor összejöttünk konkrétan féltékeny volt rám. Közös programokat akart folyamatosan megtorpedózni és bunkó volt. Akkor a férjem leállította és nem nagyon volt gond. Pluszban ki is költözött külföldre. Persze ha haza látogatott akkor a férjemnek haptákban kellett állnia. Ha éppen nem ért rá, mert már programunk volt akkor besértődött. Mikor megtudta, hogy össze házasodunk akkor a gratulációja is inkább egy leszólás volt de már nem érdekelt.

Természetesen az esküvőn is vicceskedve ilyen "kedvesen" beszólogatott. De mivel már nem volt az életünk része, nem akartam a férjemet ezzel piszkálni. Ő is tudta és érezte, hogy ez nem jó így. De mindig védte a barátját, hogy ilyen olyan gyerekkori dolgok miatt ilyen, de amúgy jó gyerek ő.


Na de, 2 napja jött a hír, hogy haza költözik. Mi nem költöztünk messze a szülővárosunktól és ugye ő is innen származik. Tehát közel lesz, nagyon közel.

Már mindenféle nyári program ötletet küldött a férjemnek, hogy ide meg oda kell menjenek. Várandós vagyok, nyár végén szülök.

A férjem már próbálta volna ignorálni, de mint egy rossz mérgező kapcsolatban jön a lelki terror. Augusztus végére is kitalálta, hogy a SZIN fesztiválra menjenek. Mondta neki a férjem, hogy biztosan nem, hát akkora vagyok kiírva. Annyit fűzött hozzá, hogy egyedül is meg tudok szülni, nem kell hozzá a férjem. Ezen be is rágott, rá is nyomta a telefont. De utána jött a bocsánatkérés, hogy nem úgy gondolta ne haragudjon.

Nem tudom mit csináljak, hogyan nyissam fel a férjem szemét, hogy egyszer S mindenkorra ezt be kellene fejezni, mert ennek így nem lesz jó vége.

Teljesen más életet élnek, más a prioritás és egyszerűen nem tudom őt elviselni. Nem tudom felfogni, hogy egy 42 éves férfi ennyire élettelen legyen, hogy a családos barátjáról nem tud lemászni.


jún. 21. 20:32
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
93%
8,as te hülye vagy de a gyerek közös tudod 2 ember kell hozzá megcsinálni könyü kérdező igazad van szembesisd férjedet hogy neked segítség kell terhesen meg ebben a nagy melegben te örülsz ha élsz
jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
Választás elé kell állítani a férjedet. Vagy te, vagy ez a barátja. Természetesen akkor, amikor a barát is ott van. Úgy kénytelen őszinte lenni és dönteni. (Különben neked azt mondaná, hogy téged választ, a barátnak meg azt, hogy őt.)
jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Itt óriási félreértések vannak. Nem szar le a férjem. Nem pipogya. Tökéletes társ mindenben.

Van az életében egy olyan gyerekkori barát, akivel már leginkább sajnálat miatt tartja a kapcsolatot fent, és nem egyszerű az egész helyzet. Én igyekszem vele nem veszekedni soha emiatt, de nyilván van amikor én se tudok lenyelni mindent. És tudom milyen, a haza költözése felbolygatott mindent.

jún. 21. 21:31
 14/36 anonim ***** válasza:
89%
Szin fesztivál... Na ez mindent elmondott a haverról. Rájön majd a férjed is, hogy egy ilyen gyerekes/ lúzer haver nem fér bele az életébe, főleg, ha meglesz a gyereke és vele fog foglalkozni.
jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
#16 igazából ő is tudja. Sokat beszélgettünk róla most a napokban. Főleg erre a beszólására nagyon kiakadt a férjem. Szar gyerekkora volt a srácnak meg a férjemnek is és valamiért emiatt nehezen engedi el. De közben meg tudja, hogy gáz. Nem is nagyon akar vele időt tölteni, olyan mint egy pióca. Buli, pia csak ez érdekli.
jún. 21. 21:36
 16/36 anonim ***** válasza:
16%
Tiltsd el az urad a haverjától, ahogy egy jó feleség tenné.
jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
93%
Csakhogy az eredeti kérdésedre is adjak választ, próbáld meg neki elmagyarázni, hogy ez a srác érzelmileg zsarolja. Ennek nem szabad engednie. Elhiszem, hogy a párod nem akarja megbántani és sajnálja szegényt, de ha a srác nem ért a szép szóból, akkor muszáj lesz ezt meglépnie. Gondolom idegen a személyiségétől a bunkóskodás, de sajnos vannak, akik másból nem értenek.
jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
63%
Ha a legjobb barátnőm lenne ekkora tapló a férjemmel az esküvőnkön, nekem nem lenne kérdés, hogy ki repül kettejük közül. Mondd meg a faxinak, hogy vagy leépíti ezt a gyökeret, vagy addig látni sem akarod, mert nem akarod, hogy a gyereketek azt lássa, hogy ilyen utolsó pipogya apja van, aki az asszonyért se áll ki. Mert de, addig pipogya, amíg nem számol le evvel a fickóval véglegesen.... De ameddig terhesen nem cuccolsz haza anyádêkhoz vagy barátnődhöz ideiglenesen, addig csak stresszelsz full potyára, a baba kárára...
jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, nem péntek este kellett volna feltenned ezt a kérdést, amikor csak a rosszindulatú trollok vergődnek itt.

Én nő vagyok, de kénytelen voltam végül leépíteni egy olyan középiskolai legjobb barátnőt, aki totál nem tudott és nem is akart mit kezdeni azzal, hogy nekem már férjem és gyerekem van.

Az elején csak húzta a száját, amikor elkísértem a férjemet neki fontos programokra, mondván csak azt kéne tennem, ami NEKEM jó, aztán később elvárta volna, hogy kisbabával pont ugyanolyan rugalmas és mobilis legyek, mint ő egyedülálló huszonévesként.

Egyszer mikor párkapcsolati problémáink voltak, és panaszkodtam, boldogan vigyorogva közölte, hogy végre nem vagyok olyan rémesen unalmas, mint eddig. És még sok sok más dolog miatt nem keresem 11 éve.

jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
33%

Másik meg, hogy nem kéne te a férjed szemeit nyitogasd, ő nem érzékeli, nem látja, hogy téged sérteget a “havere”?

Ezt hogy engedi meg neki?

Mert ha nem sertegethet, akkor megsértődik? Vagy mi van itt?

A férjed nem tud megvédeni a haverétől, tehat hallja es látja mi folyik megis az életetek része???

Neked nem furcsa?

jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!