Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom a férjemnek felnyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom a férjemnek felnyitni a szemét?

Figyelt kérdés

A férjemmel egy nagyon jól működő házasságban élünk, egyetlen egy probléma van: egy gyerekkori barátja.


Ez a gyerekkori barátja egy igazi gyökér. Mikor összejöttünk konkrétan féltékeny volt rám. Közös programokat akart folyamatosan megtorpedózni és bunkó volt. Akkor a férjem leállította és nem nagyon volt gond. Pluszban ki is költözött külföldre. Persze ha haza látogatott akkor a férjemnek haptákban kellett állnia. Ha éppen nem ért rá, mert már programunk volt akkor besértődött. Mikor megtudta, hogy össze házasodunk akkor a gratulációja is inkább egy leszólás volt de már nem érdekelt.

Természetesen az esküvőn is vicceskedve ilyen "kedvesen" beszólogatott. De mivel már nem volt az életünk része, nem akartam a férjemet ezzel piszkálni. Ő is tudta és érezte, hogy ez nem jó így. De mindig védte a barátját, hogy ilyen olyan gyerekkori dolgok miatt ilyen, de amúgy jó gyerek ő.


Na de, 2 napja jött a hír, hogy haza költözik. Mi nem költöztünk messze a szülővárosunktól és ugye ő is innen származik. Tehát közel lesz, nagyon közel.

Már mindenféle nyári program ötletet küldött a férjemnek, hogy ide meg oda kell menjenek. Várandós vagyok, nyár végén szülök.

A férjem már próbálta volna ignorálni, de mint egy rossz mérgező kapcsolatban jön a lelki terror. Augusztus végére is kitalálta, hogy a SZIN fesztiválra menjenek. Mondta neki a férjem, hogy biztosan nem, hát akkora vagyok kiírva. Annyit fűzött hozzá, hogy egyedül is meg tudok szülni, nem kell hozzá a férjem. Ezen be is rágott, rá is nyomta a telefont. De utána jött a bocsánatkérés, hogy nem úgy gondolta ne haragudjon.

Nem tudom mit csináljak, hogyan nyissam fel a férjem szemét, hogy egyszer S mindenkorra ezt be kellene fejezni, mert ennek így nem lesz jó vége.

Teljesen más életet élnek, más a prioritás és egyszerűen nem tudom őt elviselni. Nem tudom felfogni, hogy egy 42 éves férfi ennyire élettelen legyen, hogy a családos barátjáról nem tud lemászni.


jún. 21. 20:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd az egészet, ezek szerint a férjed képes felfogni, ha le kell állítani indokolt esetben. Egyébként meg az ö dolga, ki a barátja, neked nem kell haverkodni, egyszerüen ne foglalkozz vele.
jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Miért kéne felnyitni a szemét? Nemet mondott, visszautasította, vagyis nem vakon megy utána.
jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Sajnos nem minden esetben. Nem akarja megbántani és inkább enged neki.

Persze nekem nem kell haverokodnom vele, de nem tudom elviselni a húzásai miatt.

jún. 21. 20:49
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
2 gondolom azért mert teljesen nem tudja leállítani a havert. Mindig bocsanatot kér majd előjön valami eszement ötlettel. Ha meg valami gebasz is lesz a hazassaggal, mert hol nincs néha , elhihetitek hogy ott fogja fúrni ahol tudja. A lényeg hogy valami feszkó mindig van körülötte.
jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
22%

Tipikus feleség hozzáállás, házasság után teljesen ki akarják irtani a férfi privát életét.


Most változtass magadon, mert ha ennyire eltiprod a férjed minden szórakozását, két-három gyerek után, amikor +40 kiló lesz rajtad, csont nélkül ott fog hagyni egy pipért, aki hagyja élni is.

jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem írtom ki a férjem életét. Vannak más barátai akiket kedvelek és eljár velük, eljárunk közösen.

És nem a házasság után kezdődött, hanem már akkor mikor elkezdtünk ismerkedni.

De ez a kedves barátja az aki a kezdetektől nem tud velem megbékélni.

jún. 21. 20:55
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
Hát... Maximum rámegy a házasságotok, ha a férjed nem tesz semmit ez ellen.
jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem meg nem kéne tiltani a férjed a haverjától. Tipik toxikus kisajátító hárpia vagy, aki a terheshormonaival takarózik. Amúgy meg igaza van a havernak te szülsz, nem a férjed. Minek oda a férjed? Az apás szülések 80%-a után a férfi elundorodik a szextől.

Ps. A barátja azért nem békélt meg veled, mert ő az egyetlen aki átlátott a cukormázba csomagolt gonoszságodon.

jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Érdekes a többi gyermekkori barátja a férjemnek teljesen normális ember, normális értékrendekkel. Egyedül ő az aki nem tudott megállapodni, 42 évesen vissza költözött az anyjához, nincs más barátja mert senki nem tudja őt elviselni. És már az ismerkedésünk elején nem tudta elviselni, hogy nem csak ő van a férjemnek.


Amúgy meg nem egyedül vállaltam a gyereket, és igen a férjem is szeretne ott lenni mikor a fia megszületik. Miért is undorodna meg a szextől?🤣

jún. 21. 21:14
 10/36 anonim válasza:
95%
Szerintem pont, hogy a srác nem tudja elviselni, hogy a barátja megnősült. Nekem is van egy jóbarátom. Régen sokat lógtunk együtt, de megnősült és már alig találkozunk. Abszolút elfogadom. Családja van. Neki az kell, hogy legyen az első, nem a haverok. Lehet, hogy régimódi az értékrendem, de szerintem ez a helyes. A srácnak is tovább kellene lépni.
jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!