Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha idegességében pofon vág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idegességében pofon vág egy nő egy férfit, a férfi hogyan kezelje ezt az esetet?

Figyelt kérdés

Nem történt még ilyen, de akár meg is történhetett volna. Volt barátnőm ha jól emlékszem azt mondta nekem egyszer, hogy legszívesebben megvert megvolna miután felidegesítettem. És nem viccelt. Csak akkor nem voltam ott.

Szóval mindenre fel kell készülni.


jún. 14. 08:33
A kérdező szavazást indított:
Forduljon sarkon, és hagyja ott a nőt.
Vitázzon vele.
Próbálja megnyugtatni.
Egyéb megoldás (írd le kommentben)
20 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

Forduljon sarkon és hagyja ott ÖRÖKRE!


Akármilyen dühös is valaki, bármilyen bunkó is vele a másik neki akkor sincs ahhoz joga, hogy felpofozza. Az első pofon után jön a második, majd társul hozzá a karmolás, hajhúzás, rúgás, tárgyak dobálása vagy a késsel való fenyegetőzés, késszúrás. Hiába fogod le nem fog rajta segíteni ha annyira átkattan neki. Esetleg mehet düh kezelési terápiára, vagy boxolni, harcművészetet elsajátítani. De ha nem megy mert szerinte megérdemelted akkor hagyd el örökre!

jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%

Ha megérdemelted, akkor bocsánatot kérsz.

Ha nem érdemelted meg, elhagyod.

jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%

Nem mindegy, miért történt. Én jól pofon vágtam az exemet, miután lekurvázott indokolatlanul hisztériájában. Természetesen ennek durva előzményei voltak.

Egyébként nem tudjuk, neked mi fér bele. Valakit nem is érdekel a pofozkodás,max egy kiabálás után szakít. Bár egyik sem okés.

jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
32%
A nők megtehetik....
jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%

Sehogy.

Hacsak nem egy 150 kilós asszonka, aki fekvenyom 100 kilóval.

De az meg nem fog pofozkodni, a női gyilkosságok 99%-át kis termetű nők követik el, rendszerint késsel. És azok se az ELTE tankszékére jártak, a filozófia szakra....

jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nehéz téma.

Én emlékszem arra gyerekként, amikor fent volt nálunk anyám egyik régi barátja, akivel kavart (a szüleim elváltak). Már nem emlékszem pontosan min vesztek össze, de arra igen, az előszobában elkezdte ütni a pasit. Aztán olyanokat mondott neki, hogy "te, ha csak a pénzedért kellenél, már nem lennél itt".

Én ezt a jelenetet végignéztem, és bevallom, - ciki vagy sem - viccesnek találtam. Talán nevettem is.

Miért? Mert egyszerűen abszurd, hogy egy gyenge nő üt egy középkorú pasit, az meg csak védekezik.


Ma már azért jóval komolyabbnak gondolom ezt a témát, mint akkor, amikor nevettem rajta.

jún. 14. 08:45
 7/28 anonim ***** válasza:
9%
5,azt hittem a nők ártatlan szentek akikkel úgykell beszélni mint egy kisgyerekkel
jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
8%
6,ha egy férfi visszaüt egy nőnek,meglincselik,utàna közellenség lessz
jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nehéz téma. Hiába gyengébb a nő akkor sem kéne megütnie a párját, vagy bármilyen férfit ha nem védekezik. Fordított esetben mindenki egyetértene azzal, hogy a nőket nem szabad megütni, erősen megfogni a karját. Hogy hagyja el mert máskor is kapni fog. A férfi ugyanúgy kapni fog következőleg az esetek túlnyomórészében.
jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
19%
10 évesen hagynom kellett hogy a lány osztálytársam megpofozzon,azt nem mondanám hogy jólesett....
jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!