Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha idegességében pofon vág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idegességében pofon vág egy nő egy férfit, a férfi hogyan kezelje ezt az esetet?

Figyelt kérdés

Nem történt még ilyen, de akár meg is történhetett volna. Volt barátnőm ha jól emlékszem azt mondta nekem egyszer, hogy legszívesebben megvert megvolna miután felidegesítettem. És nem viccelt. Csak akkor nem voltam ott.

Szóval mindenre fel kell készülni.


jún. 14. 08:33
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

#9


Olvastam egyszer egy csajozós könyvben, hogy más a megítélés a társadalomban a nemek közötti erőszaknak. Pl. ha egy étteremben egy férfi megüt egy nőt, mindenki felháborodik. De ha egy nő megüt egy férfit, akkor mindenki arra gondol, hogy a férfi valamilyen disznóságot csinált, szóval megérdemelte.

jún. 14. 08:50
 12/28 anonim ***** válasza:
32%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Tessék, mégcsak hozzá sem ért a férfi a nőhöz és mégis azt írják, hogy nem normális, sőt még le is fogja csapni ha vele marad.

jún. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
22%

Equal rights, equal fights.



40F incel

jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Amúgy meg valahol elfogadtam, hogy a férfi és nő közt óriási különbségek vannak.

Nem is várom el, hogy a társadalom felháborodjon azon, ha engem üt meg egy nő.


Engem csak az érdekel, hogyan tudnék egy ilyen szituban is férfiasan viselkedni.

jún. 14. 08:54
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,olvastad a 10 edik válaszomat te feminista fiu?
jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
40%
Férfi és férfi közt is oriási különbsêgek vannak,amikor a 2 fejjel nagyobb 30 kg val nehezenb joember nekemesett,az érdekes nem érdekelt senkit
jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#benhur1959


Igen, olvastam a #10 válaszod, bár nekem érthetetlen. Miért is kellett volna hagynod, hogy megüssenek???

De egyébként meg amit én felvetettem, az nem a másik megalázásáról szól. Az arról szól, hogy hirtelen felindulásból a másik fél üt.


Ja, és sem a férfiak, sem a nők pártján nem állok. Így nem vagyok elkötelezve a férfi nem mellett, de nem vagyok feminista sem.

jún. 14. 09:04
 18/28 anonim ***** válasza:
30%

Nekem az fura ilyen esetben, hogy pl a férfiak sokkal nagyobbat ütnek, és ebből gondolván ha egy nő üt meg egy férfit, azt a pasi sokszor meg sem érzi.

Tehát ezek a különbségek.

Nem azt mondom hogy rendben van ha a nő ütlegeli a pasit, de egy pofon simán belefér, úgyis csak töredék erővel tud ütni mint a pasi.

Konzekvencia: a pasi akkor férfias ha nem üti ezt vissza. Max védekezik, vagy lefogja a nőt.

De ha visszaüt és az nyilván nagyobb lesz, az pont a pasi gyengeségéről vall, hogy erővel szembe kell szállnia a nővel mert nem tudja "állni az ütést.

jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Mért kéne állnia?ennyi erővel a kicboxos fickónak hagynia kéne hogy megüssem mert úgyse érzi meg,mivsn veletek?meg vagytok kergülve
jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#18


"Nem azt mondom hogy rendben van ha a nő ütlegeli a pasit, de egy pofon simán belefér, úgyis csak töredék erővel tud ütni mint a pasi."


Tehát a te erkölcsi nézeteid szerint az belefér, ha egy nő megüt egy férfit, csak azért, mert fizikailag gyengébb, és nem tud olyan erőt kifejteni.

Ez most komoly? 😅😅

jún. 14. 09:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!