Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha idegességében pofon vág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idegességében pofon vág egy nő egy férfit, a férfi hogyan kezelje ezt az esetet?

Figyelt kérdés

Nem történt még ilyen, de akár meg is történhetett volna. Volt barátnőm ha jól emlékszem azt mondta nekem egyszer, hogy legszívesebben megvert megvolna miután felidegesítettem. És nem viccelt. Csak akkor nem voltam ott.

Szóval mindenre fel kell készülni.


jún. 14. 08:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#18


"Max védekezik, vagy lefogja a nőt"


A lefogás talán egy reális megoldás lehet. Egyrészt nem üt vissza a férfi, de nem is hagyja magát, hogy újabb pofonok sora érkezzen.

Habár nem tudom, hogy egy verekedős nő hogy reagálna. Nem voltam ilyen helyzetben. Lehet, megnyugodna, de az is lehet, csak még jobban elmérgesedne a helyzet, és ki akarna szabadulni.


Huhh... 😱

jún. 14. 09:23
 22/28 anonim ***** válasza:
24%

20# mivel te nem nő vagy, így nem érezheted mekkorát üt egy férfi. Én sajnos átéltem párszor.

Konkrétan rongybabának éreztem magam és dőltem mint a zsák. Vagy egy pofontól olyan 3 napig csengett a fülem.

Ha én próbálnék megütni egy férfit? Kb kiröhög.

Nem is értem. Nem érzitek a különbséget hogy egy pasi sokkal erősebb mint egy nő?

Pedig nem vagyok kis nő a 170/65

jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
18%
22,és te nem érted hogy ha efy 130 kg os férfi megüt egy 65 kg os férfit,akkor előjön a rongybaba efektus
jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%

Nő vagyok, de ha csak nem önvédelem, vagy harcművészeti edzés, akkor soha nem ütnék meg senkit. (Tanultam boxolni.)

Undorítónak tartom, hogy a nők egy része úgy áll hozzá, hogy ő üthet, de a férfi nem. (Női egyenjogúságban nekem az a logikus, hogy ha már üt a nő, akkor számoljon vele, hogy vissza is kapja. Ha meg nagyobbat kap, akkor talán nem kéne kiharcolnia, egy medvéhez sem megy oda egy ember keménykedni...)

Természetesen kulturált felnőttként azt mondom, hogy max lefogni a kezét, leültetni, aztán otthagyni a francba. Szerintem a fizikai erőszak nem fér bele egy kapcsolatba, sem párkapcsolatba, sem másmilyen emberi kapcsolatba, egyik fél részéről sem. Emberek vagyunk, tudunk kommunikálni, ezer féle módon meg lehet oldani a konfliktusokat.

jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#22


Hát nézd, engem a volt tanárnőm vágott pofon, még általános iskolás koromban. Elképesztő nagy pofon volt. Persze, most mondhatod, hogy csak azért éltem meg nehezen, mert gyerek voltam, de ma is ugyanúgy fel tudom idézni.

Szóval azt gondolom, bizony egy nő is le tud keverni egy óriási sallert, főleg akkor, ha hatalmas indulat van benne.


De a fizikai fájdalomnál a lelki lecsapódása rosszabb (legalábbis számomra), hogy megütött az az ember, akit szerettem/szeretek. Úgy bánt velem, mintha én egy kölyök lennék, akit az anyja felpofoz.

jún. 14. 09:42
 26/28 anonim ***** válasza:
Olyan technikát alkalmazni vele szemben, amivel nem is bántja az ember a másikat, de le is fékezi egyben.
jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
47%

Egyéb megoldás: Jól meg kell dugni! Annak nagyon jó, nyugtató hatása van.


25# Engem is pofon vágott a tanárnőm általánosban, de sajnos volt köztünk 10 év, ezért a fenti megoldás nem volt alkalmazható. Párkapcsolatban viszont jól működik!

jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

25# általános iskolás korodban történt bunyók itt nem relevánsak. Akkor a lányok sokkal érettebbek, tudatosabbak, míg a fiúk még nyünyürke kis elmélázó kisgyerekek. Hát persze hogy megvisel egy pofon olyankor.

Nem helyes a pofon, nem pártolom sőt elítélem, de felnőtt korban?

jún. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!