Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzed, hogy életed szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzed, hogy életed szerelme a házastársad/vele vagy kapcsolatban? Volt nála nagyobb szerelmed?

Figyelt kérdés
És ha olyannal vagy, aki nem életed szerelme, az milyen érzés?
jún. 11. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ő az, igen.
jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Olyan nincs,hogy valaki élete legnagyobb szerelmével legyen,ezt jobb ha elfogadod. Olyan van,akit nagyon szerethetsz,viszont nem ugyanazzal az érzéssel.
jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ahány kapcsolatom volt eddig, annyiféleképpen szerettem. Egy kivételével mindegyik szerelem volt, de össze sem lehet hasonlítani őket. És ehhez még hozzájön az is, hogy szerintem egészen másként szeretünk 16 évesen, mint 40 felett. Előbbinél még teljesen elveszti az ember az eszét, idősebb korban már józanabb, tapasztaltabb annál, mint hogy a rózsaszín felhő teljesen elvakítsa. Persze az is gyönyörű szerelem, mindent meg lehet benne élni nagyon magasan, de mégsem ugyanaz.
jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Laylah ***** válasza:
Volt nagyobb szerelmem, de jobb, tisztább, felemelőbb nem. <3
jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én soha senkit nem szerettem ennyire mint a férjem. És tart már több mint 20 éve.
jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Volt-e nála nagyobb szerelmem? Belé soha nem voltam, szóval...
jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Laylah ***** válasza:
Egyébként a nagyobb nem mindig jobb, nekem a legnagyobb szerelem hónapokra elvette a józan eszem, és alig tudtam szabadulni belőle, egyáltalán nem élveztem. Eleinte szép volt meg minden, de hosszú távon nagyon nem éreztem normálisnak.
jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2: Pedig szerintem nálam most van. Elviseltem és megtettem érte olyat, amit mástól biztosan nem fogadtam volna el. Exemről is hasonlót hittem, de igazából egyetlen jele volt balfékeskedésnek és már elzavartam. Hülye módon kibékültem és magamat hittem túl szigorúan, de utólag belegondolva akkor ott volt igazam. Akkor ott tudnom kellett volna, hogy ez nem az a szerelem. Most viszont az, amit akkor kerestem. Bár minden egyes új hosszú kapcsolattal ezt érzi az ember, simán jöhet nálam is újabb ilyen.
jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!