Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így engedjem el a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így engedjem el a páromat, akivel tartjuk egymásban a lelket nehézségek idején? Biztosan nincs visszaút, ha sok szeretetet tudunk egymásnak adni? Tényleg a nagyobb vagyon dominál a mai kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk párkapcsolatban, de nem tudunk eljutni az együttélésig sem. Ezalatt rengeteg szakítópróbát kiálltunk, valahogy sikerült a tüzet újraéleszteni. (Gyakran utal arra, hogy miért nem lett közös gyerekünk - hátha ez számít valamit a történetben.)


Az én családfámban rengeteg az értékrendi eltérés az egyének között és egyáltalán nincs szilárd összetartás. (Nála sem annyira túl jó a helyzet, de lényegesen összetartóbb háttere van.)


Május vége óta más nők felé kacsingat érzékelhetően. Egyik közös ismerősünk a választási versenyhelyzet miatt nagyon elhidegült tőlünk egy időre és emiatt is meggyengült a kapocs kettőnk között.



#szakítópróbákon túl
jún. 9. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 1,5 éve vagytok együtt de már ennyi idő alatt is újraélesztgetni kellett a kapcsolatot egy sorozatnyi szakítás miatt. Miért kínzod magad? Ennek a kapcsolatnak semmi jövője nincs...
jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Sajna igen: ma a vagyoni közösség miatt vannak együtt embere, semmi más végett.
jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az egyik alapvető kulcs a családi háttér összetartó jellege. Ezt kíséri figyelemmel leginkább.


Én majdnem megfelelek az elvárásainak. Szó esett már korábban házasságkötésről kétszer is, eljött velem kérésemre két olyan alkalomra, ahol házasságról szóló előadást tartanak.


(Hosszantartó kritikus helyzetben találkoztunk és a krízishelyzet egyik alapvető eleme április közepén szűnt meg.) Azaz elhunyt valaki, aki akadályozta a belépését az életembe.


Mintha kicsit türelmetlen lenne. Persze, sürget a gyász után a talpraállásban, ami alapvetően nem rossz dolog.


Értékeli a vidéki származásomat. Azt, hogy viszonylag önállóbb vagyok, az élet egyes területein, mint az átlag.

jún. 9. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Cseszheted ha már most egy kalap kaki az egész...
jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy órával ezelőtt beszéltem vele megint személyesen. Nagyjából meghúztuk a határokat. Elmondta, hogy mit gondol.


Megértettem a lényeget. Azt állította, hogy legalább tegnap este feloldódtam és jókedvű voltam. Ezt kifejezetten értékeli - még ha nem is így mondta, de ez volt kivehető a szavaiból.


Ezért is mondtam neki a napokban, hogy keveset pihenünk, lazítunk és ez a baj gyökere. Sok a hivatalos tennivaló, a feladat.


Nyilván egy viszonylag frissnek számító haláleset után megint másként viszonyulnak a felek a külvilághoz és egymáshoz.


Ez is a próbatételek egyike közé tartozik. (Hátha olyan személy olvassa a kérdéseket és a válaszokat itt, aki éppen "hasonló cipőben jár".) Neki talán hasznára válhat az együtt gondolkodás.

jún. 9. 13:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!