Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne nektek, ha a párotok bevallaná, hogy már elképzelte mással a szexet, és meg is mutatta iwiwen, hogy kivel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elég rosszul... attól függ mit akar ezzel. Ha azért csinálta, hogy elárulja, nyitottabb kapcsolatra vágyik, én otthagynám. Ha csak úgy ábrándozott, akkor nem kell nagyon megijedni, de azért légy résen.
2010. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
áhhh nem
2010. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kérdezett engem,hogy én gondoltam-e már mással a szexet.

Mondtam,hogy nem,mert nekem vele jó.

De ezt nem hiszi el,hogy még csak nem is gondoltam.

Nekem rosszul esik.És bevallom,az a lány szép,csinos.

2010. okt. 30. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Az exem csinált ilyet...Ő vette el a szüzességem, 17 évesen voltunk és pont az első alkalommal!Amilyen bunkó volt el is mondta, én meg amilyen hülye, vele maradtam még 3 évig.
2010. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pont így jártam.

Csak az enyém még le is kapta az illetőt a szemem elött.

most vesztem vele össze hogy fogja vissza magáz. De nem hiszem hogy lenne folytatásom

2010. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret a párom, nincs értelme vele maradnom...ha érzéketlen bunkó, és oktalanul megbánt, akkor meg főleg semmi keresni valója mellettem:S Hagyd ott!! Komolyan mondom...később mit fog csinálni mégis??! Ha meglát egy neki tetsző csajt, előtted csurgatja a nyálát, hogy "hú de megreszelném"?? Nem szeret...ha szeretne meg sem látna mást...

Ne pazarold és vesztegesd az idődet egy ilyen bunkóra!!

Rendes pasik is vannak....

19/l

2010. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

11:27 es bejegyzés


16F


de ha tudsz segíteni feltettem egy kérdést a párkapcsolatok témában

Mit tegyek? Elrontottam a kialakulóba lévő kapcsolatom.

névvel

2010. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De már 4 éve együtt vagyunk.

Nincs szívem otthagyni,mert nem megcsalt,csak olyan kijelentést tett amit nem kellett volna.

Nem tudok a gondolattól szabadulni.

Eszembe jutott még az is,hogy mikor velem szeretkezik lehet akkor is másra gondol.De persze,ha ezt megkérdezném,az lenne a válasz,hogy nem,dehogy is.

2010. okt. 30. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Otthagynám. Dugja az iwiwes csajt.

Ha meg folyamatosan görcsölsz a kapcsolatban, annak semmi értelme. Szóval szerintem már csak ezért se maradj vele.

2010. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ott a pont az elöttem lévőnél
2010. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!