Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha bevallaná és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha bevallaná és rajtad állna a döntés? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy éve már hogy megismerkedtünk.Nagyon jól éreztük magunkat együtt, olyan mintha a részem lenne, megvan a szikra is köztünk.

Nem a szó szoros értelmébe vett kapcsolat van köztünk de olyan erős vonzalom és szeretet amit még soha senki iránt nem éreztem. Ő mindig mondta nekem h beszélnünk kell. Most azonban bevallotta hogy van neki egy több éves régi kapcsolata akivel együtt él gyerekkori barátokból lettek egy pár.

Letaglózott a hír. Azt mondta, hogy rajtam múlik minden, hogy ezek után még szóba állok-e vele és miképp lesz.

Nem tudom mit csináljak.Úgy érzem nem tudom elhagyni nagyon szeretem, szerelmes vagyok még most is. Mégis megalázónak érzem hogy csak most mondja és így viselkedett.

Mit tennétek?

L/23 F/28


2011. jún. 9. 13:15
 1/5 napietus ***** válasza:
69%
semmiképpen nem hagynám magam megalázni és kihasználni ne tedd ezt Te sem. hidd el, lesz majd más is, akit fogsz szeretni. nem tudom, Te a fiú vagy, vagy a lány de mindegy is, rengeteg fiú/lány (nem kívánt rész törlendő) van még a világon.
2011. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Úgy érezném,hogy az elmúlt egy évben végig hazudott,szóval egyetlen percet sem vesztegetnék rá tovább.Rájönnék,hogy mégsem ő volt az igazi,mert nekem nem ilyen férfi kell.
2011. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Csak azt tudom tényleg, hogy én mit tennék.

Nekem olyan férfi nem kéne, a gyerekkora óta ismeri a párját, évek óta együtt vannak, és így is félrekacsintgat.

Ezek után soha többé nem tudnék benne megbízni, abban sem, hogy valóban szakítanak, vagy hogy engem nem fog megcsalni.


Nem volt fair, hogy nem tudtad az elejétől, hogy van barátnője. Egy éve tartja titokban, tehát már azóta akart tőled valami többet, de a nőjét még nem dobta ki.

2011. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vallotta be mert nem tudta volna örökre a szemed előtt titkolni, és bízott benne hogy pozitívan értékeled a bizalmát. Ha ezen képes lennél egy kapcsolatot megakasztani akkor az nem is volt igazi kapcsolat. Nekem ez a véleményem.

Puszi

19/F

2011. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Uristen, úgy repülne, hogy a fal adná a másikat...
2011. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!