Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnád le, ha a barátod/férjed bevallaná, hogy volt köze prostituáltakhoz?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsúszott a barátom száján.

Nagyon rosszul érintett,mert keresztény ember vagyok és elvileg Ő is.Akkor is kereszténynek tartotta magát,mikor 2x úgy döntött,hogy belemegy.

Persze,nem ítélek el senkit és ez a múltja.Azt mondta,hogy most nem csinálja,de én lettem a rossz és a szar,mikor mondtam neki,hogy köszönöm,hogy elmondta,de jobb lett volna,ha nem teszi.Csalódás volt számomra. :(


2011. júl. 17. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi köze van keresztény ember a kereszténységnek? Ne legyünk már álszentek.
2011. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj túl rajta. Nem téged csalt meg vele. Hibát pedig követ el mindenki.
2011. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mokkacsino ***** válasza:

A kereszténység és az örömszerzésre irányuló szex szerintem is elfér egymás mellett. Még attól függetlenül is , hogy a tanítás mit mond erről.

De az tény, hogy ezt már csak azért is illett volna elmondania, hogy tudd, és esetleg ezáltal van e valami kockázata a szexnek. Mert ha "csak" egy HPV vagy egyéb más pl: méhnyakrákgerjesztő fertőzést is összeszedett (mert a férfin nagyon nem biztos, hogy van jele), akkor Te is veszélyben vagy. Ezért inkább örülj neki, hogy elmondta - bár mondhatta volna korábban - és szerintem vizsgáltassátok ki magatokat.

2011. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp ölülnék az őszinteségnek. Az, hogy őszinte volt veled a bizalom jele, és azé, hogy komolyan gondolja a kapcsolatot.

Proti vagy sem, végérvényben ez is csak szex. Sokak fizetés nélkül keresnek alkalmi kacsolatot, erkölcsi szempontból szerintem ez is ugyanilyen. Ez semmi mást nem jelent, minthogy örömszerzésre is használja a testét. Én ezt nem gondolom rossz dolognak, amennyiben veled is korrekt, és nem hisztizik ha te is hasonlóképp gondolkozol.

Megcsalás nem volt a dologban, szóval igazából nem történt semmi szemétség a részéről.


Az mondjuk más kérdés, hogy milyen volt a kedves hölgy emberi szinten. Vannak egyetemista lányok akik így keresik meg a tandíjat és vannak szerencsétlen bedrogozott roncsok akiket addig vernek amíg hajlandóak dolgozni a futtatónak. A kettő azért ég és föld, és ezt a kuncsat is látja.

Kicsit beszélgess vele erről, érdekes dolgokat tudhatsz meg a párod jelleméről, nőkhöz való viszonyáról.


A keresztényi szemlétehez nem értek, ateista vagyok, nem tudom vallásos szemmel nézi az ügyet.

2011. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem idegesitene, vagy ilyesmi, kivéve, ha vmit össze is szedett tőlük.. bár, lehet h nem járnék ilyen pasival..
2011. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem érezném méltónak magamhoz, mivel nekem nincs ilyen múltam (pl. nem voltak prosti és nem szexeltem pasikkal össze-vissza), szóval nekem csalódás lenne az biztos.
2011. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!