Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha a lány bevallaná nektek, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Már régebb óta tetszik egy fiú és úgy vettem észre, hogy én is bejövök neki, de egyikünk se lépett még. Lehet, hogy azt hiszi, hogy nekem nem jön be?
2011. jún. 1. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem kell azt mondani. Elég, ha csak több közös programot szerveztek, vagy többször mentek oda egymáshoz a szünetben dumálni. Nem kell ezt mondani, hogy "figyi, tetszel", teljesen felesleges.
2011. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha a csaj nekem is bejön. Viszont neked van egy olyan kockázata a dolognak, hogy ha te nem jössz be neki akkor utána kellemetlenül érezheted magad. Meg ő is...

Én inkább apró de félreérthetetlen jelzéseket adnék a helyedben, és ha teszel neki akkor fog reagálni ezekre. Tudod, olyan csajosan :))

2011. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tartsd vissza magadat. Megfelelő körülmények között megmondhatod neki. Csak visszafogottan, ne curvásan. Megkérdezheted például, hogy járna e veled, mert te szívesen.. Szóval bátran.
2011. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem lenne barátnőm akkor örülnék neki, biztosan nem utasítanám el.

(Bár lehet, hogy a feleségem nem örülne neki.)

2011. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem hiszi.Valszeg nem tetszel neki eléggé ahhoz hogy lépjen, vagy nincs elég önbizalma.A fiút csak bátorítsd, szerelmet ne vallj mert szarvashiba lenne, megalázó helyzetbe sodorhatod magad ha közömbös marad és a hiúságod bánja.
2011. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na és szerintetek egy fiúnak nem megalázó, ha szerelmet vall és folyton visszautasítják, legalább a lányok is megtudnák végre milyen az, amikor kikosarazzák az embert vagy semmibe sem veszik.


Nem sértésnek szántam a kérdező felé, félre ne értsétek!

2011. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
A ferfiak ilyentol lefosnak a bokajukat oromukben:D
2011. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nekem is tetszik a lány, persze jól esne. Ha nem, elég kellemetlen lenne a szitu. Még nem volt egyikre sem incidens. :(
2011. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet h azt hiszi neked nem jön be. Teljesen egyértelműnek kell lenned vele, mert különben azthiszi csak szivatod, húzod az agyát.
2011. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha így látod a dolgokat ne habozz menj oda és mond meg amit gondolsz...
2011. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!