Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha a lány bevallaná nektek, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Már régebb óta tetszik egy fiú és úgy vettem észre, hogy én is bejövök neki, de egyikünk se lépett még. Lehet, hogy azt hiszi, hogy nekem nem jön be?
2011. jún. 1. 10:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok... nekem is tetszik vki.. szerintem én is bejövök neki, de lehet h azthiszi hogy csak a "haverja" akarok lenni (mert van néhány fiúbarátom is) ezért nem merem neki elmondni.. én várok, ezt tudom tanácsolni neked is
2011. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mond el neki, különben lehet h soha nem fog történni semmi! És telnek múlnak majd a hetek hónapok és találsz majd mást, vagy ő talál mást.......


De lehet h nem adsz egyértelmű jeleket...majd nézz tükörbe mosolyogj és olyan hatást érj el a nézésedel, ami nem arra utal , hogy "húzzz a francba" ha ezt látod akkor ezt töröld le az arcodról!

2011. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Lehet, hogy nem segít ez most sokat, de én is jártam már így. Egy fiuval elkezdtem beszélgetni msn-en, aztán egyre többet és többet beszéltünk. volt, hogy hétvégén, 6 orát beszéltünk folyamatosan. többször kérdezte, hogy nem-e megyek le vele/velük, ahogy nekem jo. nagyon le akartam menni. de valahogy soha nem jött össze. egyszer kérdezz felelekben megkérdezte, hogy be-e jövök neki. én elárultam, hogy igen, mert nagyon bírom, jol elvagyok vele, és még helyes is. ezután még beszéltünk párszor, de utána valahogy abba maradtak ezek a jo beszélgetések. de az egyik barátnöm összejött az egyik barátjával, és amikor lennt voltunk így 4-en,

(barátnöm, a pasija, az a fiu, meg én) akkor eléggé eltudtunk beszélgetni. Voltak cikis pillanatok, amikor összeakartak minket hozni, és még nem tudtuk mit akarunk, és csak pirultunk mindketten, de megérte a többiek kavarása. pár héttel késöbb, amikor máár többször voltunk lennt, összejöttünk. most vagyunk 3 hónapja együtt. tehát szerintem megéri elmondani.: D

14/L

2011. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2011. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok, a fiú 17. Lehet, hogy ezért nem mer kezdményezni, mert idősebb vagyok nála?
2011. jún. 2. 07:55
 16/17 anonim válasza:
Sziaa. megint az vagyok, aki írta, hogy én hogy jöttem össze a barátommal ilyen helyzetből. Lehet, hogy azért nem mer kezdeményezni, mert idősebb vagy nála. én arra bíztatlak, hogy merj kezdeményezni. Igazz, nálunk én vagyok a fiatalabb, másfél évvel, de ez nem akadályozott meg. Adott jeleket, hogy bejövök neki, hisz írtam, hogy kettesben akart velem találkozni, de konkrétan nem merte kimondani. én ilyen téren nyomulosabb vagyok, hisz ha nekem tetszik valaki, annak mindig megmondtam, és nem szégyeltem. Miután már együtt voltunk, ezt megbeszéltük, hogy jól gondoltam, hogy ő nem mert kezdeményezni. Eddig még egyszer sem bántam meg hogy elmondtam az illetőnek, hogy bejön nekem. Ugyhogy én csak annyit mondok. Sok sikert : D
2011. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2011. jún. 3. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!