Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mièrt vannak felháborodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mièrt vannak felháborodva azon amikor egy férfi vissza akarja adni a rosszat amit kapott?

Figyelt kérdés

Pl a nő megcsalta, hazudott, tagadott, hùzta a férfi agyát, gonosz volt, kihasználta anyagilag, lelkileg, fizikailag a férfit.


Majd amikor a férfi azt mondja, hogy azt kívánom, hogy az adott nő ezt mind kapja vissza akkor az összes nő felháborodik és azt mondja, hogy ùù de gonosz vagy.. nem szabad ilyet csinálni.


Majd a mikor vissza kérdezek, hogy a nőnek szabad volt ilyet csinálni akkor nincs válasz csak terelés.


A másik menekülő útvonal az szokott lenni, hogy majd az élet vissza adja neki.. Én ezzel szemben mindig azt látom, hogy amikor nincs vissza adva akkor a nők megússzák a bűneiket és úgyan úgy csinálják tovább az aljas játszmáikat..



#nők #hazudozás #megúszás #Aljas jàtszmák #Aljas jàtszmáak folytatása #Tagadás, hárítás
jún. 7. 09:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
60%
Te miért is csalódsz a nőkben? Nem látod 1-2 beszélgetés után, hogy milyen?
jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:
Mèg mindig várom a kérdésemre a választ!!
jún. 17. 12:49
 53/61 A kérdező kommentje:

51# de làtom, pont ezért csalòdok.


Mert làtom, hogy egy ùjabb érdek nő akinle fogja tagadni, hogy érdek és majd engem fog rossznak beállítani..

jún. 17. 12:50
 54/61 anonim ***** válasza:
#52 Nem fogod megkapni. Pont azért, mert általánosítasz, és ráhúzod minden nőre a sérelmedet.
jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:

A hogy fogja vissza kapni a bűnös a bűnèd ès mi lesz a vissza tartò erő neki-ben mi az általánosìtás.


Szerintem az az ámtalánosìtás mikor valaki azt mondja majd az élet vissza adja neki és ezt semmivel sem tudja alá támasztani, hogy ez így van.. Ez egy hazùgság.

jún. 17. 13:20
 56/61 anonim ***** válasza:
De, én alátámasztom. Az én tapasztalatom az, hogy az élet visszaadja.
jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Amúgy a megbocsátás sokkal jobb, mint a bosszú.

A bosszúval csak lesüllyedsz arra a szintre, amitől felháborodtál. Semmivel sem leszel különb.

És nem is lesz visszatartó erő.

Erről ennyit.

jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
73%

Tehát ezeknek a nőknek a bűne az volt, hogy nem jöttek veled össze 🤣

Állj bosszút, ne gyere velük össze te sem, ez hatalmas visszatartó erő lesz, hajrá 😂

jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:

58# Hogy én erre eddig miért nem gondoltam eddig 58-as!!??🫣 Majd leestem a székről mikor olvastam a soraidat. Most esett le a tantusz 🤣🤣🤣🤣🤣


Fantasztikus és hirtelen minden sérelmem elszállt és már nem irritál, hogy Magyarországon az összes nő akivel ismerkedtem pénzéhes, hazug, autòmatikus tagadò üzemmódban van és még érdek és felszínes is.


Köszönöm, hogy felnyitottad a szememet 20 év sérelme, igazságtalansága csak úgy sutty elszállt.

jún. 17. 13:39
 60/61 Laylah ***** válasza:
56%
Akkor most már befejezed a hisztit? ^^
jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!