Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a férfi felháborodása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a férfi felháborodása, ha a nő "elvárja", hogy őt szeresse a legjobban minden nője közül, aki valaha volt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 18. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
nem, viszont meg lehet érteni ilyen dolgokat nem lehet elvárni vagy így van vagy nem
2023. szept. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

A férfi ha szerelmes lesz.rja az összes többit.

Akinek nem a párja az etalonja meg a mindene azzal én nem lennék.

2023. szept. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Olyan éretlen az ilyen viselkedés, ezek a nők unatkoznak vagy ennyire bizonytalanok magukban?
2023. szept. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én elvárom, de ha nem szeret ugy, semmi baj, kodobom, lesz helyette ezer másik jelentkező! De nem probálom meg "kierőszakolni" - ilyesmit nem lehet kierőszakolni...
2023. szept. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

#3, szerintem ez a nem teljesen ép nőkre vonatkozik, tudod, aki így méri a szeretetet:


-az előzőt meg is kérte, engem nem,

-az előzővel voltak Mallorcàn, engem meg Miskolctapolcàra sem vitt el!

2023. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát bocs de ha képes vagy együtt lenni olyannal, akit nem szeretsz annyira, mint az exedet, akkor miért nem könyörgöd magad vissza és hagyod szegény nőt, hogy találjon olyat, ainek ő a mindene? Szerinted az egy boldog házasság lenne, amit úgy mesélsz a haveroknak, hogy hát azért az exemet jobban szerettem és ez sosem fog változni...
2023. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Jogosnak jogos, de ezt titkolni kell! El ne higgyètek már, hogy a férfiak az épp aktuális párjukat szeretik a legjobban. Nem, de megmondani se illik! Tehát az értelmesebbje játsza a szerepet, ahogy kell.
2023. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marton Löke ***** válasza:

Ha valaki ilyet elvár, annak hazudni fognak.

Mi ennek az elvárásnak az értelme?

A legtöbb férfi, nő is nagyon fiatalon eszeveszetten szerelmes volt valakibe.

Érettebben már mérlegel az ember.

2023. szept. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!