Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mièrt vannak felháborodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mièrt vannak felháborodva azon amikor egy férfi vissza akarja adni a rosszat amit kapott?

Figyelt kérdés

Pl a nő megcsalta, hazudott, tagadott, hùzta a férfi agyát, gonosz volt, kihasználta anyagilag, lelkileg, fizikailag a férfit.


Majd amikor a férfi azt mondja, hogy azt kívánom, hogy az adott nő ezt mind kapja vissza akkor az összes nő felháborodik és azt mondja, hogy ùù de gonosz vagy.. nem szabad ilyet csinálni.


Majd a mikor vissza kérdezek, hogy a nőnek szabad volt ilyet csinálni akkor nincs válasz csak terelés.


A másik menekülő útvonal az szokott lenni, hogy majd az élet vissza adja neki.. Én ezzel szemben mindig azt látom, hogy amikor nincs vissza adva akkor a nők megússzák a bűneiket és úgyan úgy csinálják tovább az aljas játszmáikat..



#nők #hazudozás #megúszás #Aljas jàtszmák #Aljas jàtszmáak folytatása #Tagadás, hárítás
jún. 7. 09:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
80%

#28 Na, ezzel szoktak védekezni az erőszaktevő férfiak!

Közben meg néhány férfi agyon gyötri a nőt, félredug, kihasználja, megveri... ja, az tök normális, ugye? Tuti, a nő hibája!!!

jún. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

31#


Senki se mondta, hogy ez helyes.

Viszont amikor egy fèrfi leìr itt egy valós problémàt arra az a nők vàlasza, hogy a férfi a hülye mert miért kezd ilyen nőkkel.. Rossz helyen keres, de mikor megkérdezed, hogy hol keressen az a válasz, hogy nem tudom.


Ugyan így akkor, ha a pasi, nőt agyon gyötri, megcsalja, kihasználja, megveri... akkor a nő legyen ezért a hibás. Számtalan alkalommal mikor leírtam itt a GYK-n egy valòs sztorit ahol a nő egyértelműen kicseszett a férfival akkor az volt a reakciò, hogy a nők nekem estek és azt hozták ki, hogy én hül.e vagyok, én rossz helyen keresek, én vagyok a hibás, miért álltam szóba ilyen nővel.


Tehát, ha össze jön egy férfi egy nővel és a nő, hazudik, tagad, nem vállal felelősséget a tetteiért az mind a férfi hibája. Az a nő aki meg ilyen az normális.


EGYSZER LÀTNÀM MÀR, HOGY A NŐK FELELŐSSÈGET VÀLLALNAK A TETTEIKÈRT ÈS BEISMERNÈK, HA HIBÀZTAK!!!!! Itt a gyakorin ez gyakorlatilag elképzelhetetlen. Itt minden nő, tagad, hárít és amikor egyértelműen a nő a hibás akkor àt girdítják, hogy nem valójában a pasi mett miért jött össze ilyen nővel.


Ilyen alapon a nők miért léteznek?? Hùzzanak el egy másik bolygòra aztán ott beszéljék ki, használják ki egymást és hibáztassák egymást. Sok nőnek állandóan konfliktusa van a saját fajtájával. Ott kicsinálhatnátok egymást. Nem lenne udvarlás, kedveznények, hanem ölhetnétek egymást reggeltől estik.

jún. 14. 12:41
 33/61 anonim ***** válasza:
80%
javaslom egy igazán jó szakember felkerersését.
jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
60%

Huh, hány palinak kívánhattam volna jogosan a szart... (Megcsalt/megcsalta velem a párját/kihasznált/átba$zott/hülyének nézett/és társai)

Aztán eljutottam arra a pontra, hogy attól én nem jutok előrébb, így az energiát inkább saját magam fejlesztésébe, a saját személyiségem formálásába fektettem, mint más nyomorára pazaroljam.


Na, neked és a fajtádnak ez sose fog menni.

jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:
Ha megússza mi lesz a visszatartó erő?
jún. 14. 15:58
 36/61 anonim ***** válasza:

Én pl nem vagyok felháborodva.

Bár rajtam is valaki bosszút akart már állni, lecsukattam.

Túl messzire ment.

jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:
Ha mindig megùssza a bűnös mert abban bízunk, hogy majd az èlet vissza adja neki akkor mi lesz a visszatartó erő???
jún. 17. 08:00
 38/61 A kérdező kommentje:

Amikor egy nő volt szemèt:


Ne add neki vissza majd az èlet vissza adja neki.. bizonyitèk nincs soha, hogy vissza kapta.


Amikor egy fèrfi volt szemèt: A nő bosszùt àll ès ebben segétkeznek a barátnők is...


Ez így fair? Ja nem, de ki mondta, hogy az élet igazsàgos és a nőknek jàrjon a kedvezmény..

jún. 17. 08:03
 39/61 anonim ***** válasza:
60%

#32 Iszonyat sok sérelmed van, ami beteggé tesz. Ez világosan látszik a leírásodból.

Ilyenkor még hálásabb vagyok az életnek, hogy megtaláltam életem szerelmét, a második férfit az életemben. Egy csodálatos embert.

És nem kell lelki sérültekkel vacakolnom.

Nagyon szerencsés vagyok!

#31 vagyok

jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

Aki itt fel van háborodva, az egyedül te vagy.


Hibásak a következtetéseid, hibás a megközelítésed, és rendkívül eltúlzol, kiforgatsz dolgokat.


Kérdezem:


Azon az egy nőn, aki veled kiba$zott, akkor miért nem állsz bosszút?

Ezt kell csinálni, nem itt várni a visszacsatolást a hisztidre.

jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!