Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mièrt vannak felháborodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mièrt vannak felháborodva azon amikor egy férfi vissza akarja adni a rosszat amit kapott?

Figyelt kérdés

Pl a nő megcsalta, hazudott, tagadott, hùzta a férfi agyát, gonosz volt, kihasználta anyagilag, lelkileg, fizikailag a férfit.


Majd amikor a férfi azt mondja, hogy azt kívánom, hogy az adott nő ezt mind kapja vissza akkor az összes nő felháborodik és azt mondja, hogy ùù de gonosz vagy.. nem szabad ilyet csinálni.


Majd a mikor vissza kérdezek, hogy a nőnek szabad volt ilyet csinálni akkor nincs válasz csak terelés.


A másik menekülő útvonal az szokott lenni, hogy majd az élet vissza adja neki.. Én ezzel szemben mindig azt látom, hogy amikor nincs vissza adva akkor a nők megússzák a bűneiket és úgyan úgy csinálják tovább az aljas játszmáikat..



#nők #hazudozás #megúszás #Aljas jàtszmák #Aljas jàtszmáak folytatása #Tagadás, hárítás
jún. 7. 09:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy nagy szar a kérdésed bakker, azért nem kapsz rá választ.
jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
87%
Csak nem te vagy a pedo maci, aki a nőjét is megerőszakolta és nem tudja feldolgozni vagy 7 vagy hány éve, hogy mással boldog?
jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
15%
A 21. századi femináci propaganda szerint a nőknek mindent is szabad, a férfi pedig elnyomó, házrabszolgát kereső zsarnok, csakmert elkárt, hogy azért össze tudjon ütni egy alap ebédet, vagy vacsorát, szóval nem csoda, ha megy a kettős mérce, te nem látod, hogyha itt is felmerül egy kapcsolatban, házasságban valami probléma, ott mindig a férfi a hibás?
jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
11# az élő példa a bosszúálló nőkre!!!!
jún. 7. 14:34
 15/61 A kérdező kommentje:

12# nem én vagyok.


Én egy igazságot mondó férfi vagyok akit az igazságfóbiás nők utálnak és bosszút akarnak állni illetve nevetségessé akarnak tenni..

jún. 7. 14:36
 16/61 A kérdező kommentje:
13# De látom, hogy mindig a férfi a hibás és nem értek egyet vele.
jún. 7. 14:38
 17/61 anonim ***** válasza:
72%
Az csak a te igazságod Mucuka. Meghallgatnám a másik felet is.
jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:

17# És a végén kihoznád, hogy a nőnek van igaza mert te is nő vagy..


Így megy ez mindig.

jún. 7. 15:56
 19/61 anonim ***** válasza:
94%

18

Nem tudjuk mi történt és miért.

jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésed gyerekes, általánosít és a frusztráltság eredménye. A férfiak is megtehetik mindazt amit a kérdésedben leírtál. Ha valaki ilyet csinál veled akkor jobb ha továbblépsz és elfelejted, nemtől függetlenül. Igazságtalannak tűnik de valójában hosszú távon csak magadnak segítesz. Bosszúból és egyéb negatív energiából táplálkozni nem egészséges. Te sem vagy jobb ha lesüllyedsz erre a szintre, még akkor se ha "te csak visszaadtad" az illetőnek.

Az írásodból látszik, hogy pórul jártál és nem tudsz belenyugodni. Sajnálatos, megértem, hogy dühöngsz, de az efféle hozzáállás nem fog jóra vezetni.

jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!