Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mièrt vannak felháborodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mièrt vannak felháborodva azon amikor egy férfi vissza akarja adni a rosszat amit kapott?

Figyelt kérdés

Pl a nő megcsalta, hazudott, tagadott, hùzta a férfi agyát, gonosz volt, kihasználta anyagilag, lelkileg, fizikailag a férfit.


Majd amikor a férfi azt mondja, hogy azt kívánom, hogy az adott nő ezt mind kapja vissza akkor az összes nő felháborodik és azt mondja, hogy ùù de gonosz vagy.. nem szabad ilyet csinálni.


Majd a mikor vissza kérdezek, hogy a nőnek szabad volt ilyet csinálni akkor nincs válasz csak terelés.


A másik menekülő útvonal az szokott lenni, hogy majd az élet vissza adja neki.. Én ezzel szemben mindig azt látom, hogy amikor nincs vissza adva akkor a nők megússzák a bűneiket és úgyan úgy csinálják tovább az aljas játszmáikat..



#nők #hazudozás #megúszás #Aljas jàtszmák #Aljas jàtszmáak folytatása #Tagadás, hárítás
jún. 7. 09:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
86%

Senki nem érti mi bajod van. Tömegesen létező jelensegként hivatkozol valamire, ami nem az. Gondolom a saját életedből hoztál példát, ezért kérik a háttér sztorit.

De tessék; nő vagyok, és felőlem nyugodtan kívánhatsz rosszat annak aki rosszul bánt veled. Uff.

jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

Ha ezek a nők nem kapják vissza akkor mi lesz a visszatartò erő??


Ha làtjàk, hogy na kibaxtam józsival, de ezt is megúsztam. Szèt szedtem egy pàrt az egòm tàplàlàsa miatt, de utàna kidobtam a pasit...

Megannyi aljas sztorit lehetne ide írni és a esetek döntő többségében a bűnös nő megússza a bűnét és sosem az a válasz, hogy büntessük meg a bűnöst, hanem az, hogy hàt lépj tovább, ne foglalkozz vele..


Mièrt véditek a bűnöst?

jún. 10. 10:53
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
Úgy állsz "bosszút", ahogy akarsz, de ha törvényes keretet átléped, akkor te fogod megszívni. Nem írtad, mi nekd a bosszú, semmi konkrétumot nem tzdunk, csak azt, hogy az igazság bajnokának hiszed magad.
jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

Ma olvasta itt a GYk-n egy sztorit egy fiutòl.


Az ő története alapján is vannak bosszúállò nők.


"Igen, fiatalkoromban nyáron én is dolgoztam egy 5 csilalgos hotelben, napolajozó meg masszázs fiúként.


Az első két hétben azt hittem ez a világ legjobb dolga, ennyi jó nőt taperolhatok, stb


Aztán elkezdett zavarni hogy egy darab húsként bánnak velem ezek a nők. Igen, volt h meghívtak drága piára vagy 50-100 euros borravalókat adtak..


Igen, olyan is volt aki felinvitált a szobájába, hülye lettem volna nem menni


De egy ponton már zavart a dinamika h lényegében egy fizetett kúrógép voltam ami semmivel nem jobb sztem mint egy k . rva.


Pár hét után már nemet mondtam ezekre az ajánlatokra és bizony volt is felháborodás, meg aljas fenyegetések (pl. bepanaszol h fogdostam, meg kitalálta h a felkínált "borravalót" igazából elloptam, stb)"

jún. 13. 11:23
 25/61 anonim ***** válasza:
82%

A bosszú érzése, ha sérelem ért minket egy teljesen természetes reakció. Igen én is kívántam már, hogy pusztuljon el az illető vagy üsse el a villamos. De ez jó, ha csak a fantáziáig jut el és úgy távozik a feszültség a szervezetből.

Ha valaki kést szúr a szívünkbe, attól nem csökken a fájdalom, hogy mi is megmártjuk benne a kést. Egy darabig gondolhatod, hogy igen, de a te szívedben ott figyel a kés akkor is, ha a lábad előtt hever a másik holtan.

Legyen az elkövető szégyene, amit tett veled! Ettől te érezhetsz fájdalmat, szomorúságot, dühöt, csalódást, és bosszúvágyat. Amint elismered, hogy mit érzel, csökken a feszültség.

jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
89%
A fiú hibája elvégre belement mert a pénz és a farka irányította. Ott kellett volna hagynia a munkát, vagy jelezni a főnöknek, hogy kéretlenül fogdossák a nők. Ennyi.
jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
83%

24# Ezt a történetet, vizsgálhatod más nézőpontból. Ha én elmegyek egy night clubba táncolni, miért csodálkozok azon, hogy lesz olyan vendég, aki meg akar baszni?

Az csak tőlem függ, hogy hol a határ és mit engedek meg és meddig.

jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

Ehhez képest a mini szoknyás lányok csodálkoznak a legjobban, ha nyomulnak eájuk és fel vannak háborodva.



A nők soha nem hibásak semmiért.

jún. 13. 16:00
 29/61 anonim ***** válasza:
88%
Bogarka, a szobalanyokra még jobban nyomulnak. Az utcán meg 99%-ban a nők vannak kitéve zaklatásnak. Szóval hagyd abba az ostoba rinyát.
jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi, előbb-utóbb visszakapják az élettől valamilyen formában, de nem biztos hogy Neked arról még tudnod kell. Viszont Te lépj tovább. A harag rossz tanácsadó, még akkor is ha teljesen jogos.
jún. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!