Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény betegség témában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény betegség témában? Hosszantartó betegségem van amiről még nem derült ki micsoda, mostanában volt egy nagyon rossz epizodom és 5-6 napig sírtam. Párom meg egyik éjszaka azt mondta ki menjen nem tud aludni?!

Figyelt kérdés
Erre én felálltam és azt mondtam nem kell megyek én nehogy megzavarjam az alvásodat. Hosszantartó állandó fájdalmaim és erős tüneteim vannak 10 éve most vagyunk góckutatásban és van egy két vizsgálat amitől rettegek. Mondanom se kell pszichésen megvisel az egész és tönkre vágja az idegrendszerem. Próbált vigasztalni de nem igazán törte magát egyszerűen feladta. Mondtam neki hogy ez mennyire rosszul esett mert az érzem hogy cserben hagyott és a kényelme fontosabb mint én. Én továbbra is szeretem ,de most nagyon megremegett benne a bizalmam. Sajnos tudom hogy hosszan tartó betegségnél a férfiak nagy százalékban hagyják el a kapcsolatot.

jún. 6. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nehéz kérdés.

Én megértelek téged is, hogy szükséged lenne a támogatásra. Viszont őt is megértem, mert pl ha dolgozik és napokon keresztül nem piheni ki magát az neki sem jó. Ebbe nem lehet állástfoglalni.

Milyen tüneteid vannak megkérdezhetem? Vagy hogy egyáltalán mire gyanakodnak orvosok?

jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem mindenki képes betegség esetén támaszt nyújtani főleg hosszú távon. Írtad, hogy próbálta, de már feladta. Te sem bírod az egészet. Akkor ő neki kötelező csak azért mert a párod? Házasságban élő emberek szétmennek mert nem bírják idegileg. Nem akarják, hogy az egészségük rámenjen testileg sem és inkább kilépnek a házasságból. Ez most olyasmi minthogy nem mindenki lehet orvos, nővérke, vagy katona. Kellenek hozzá idegek, gyomor.

Egy csomó ember öregotthon mellett dönt a szülei számára, vagy együtt mert nem tudják kezelni a betegséget. Akkor mit csodálkozol azon, hogy feladta és aludni akar? Miért nem mentél ki te? Miért nem engeded őt el ha annyira szereted? Jó látni, hogy szenved, vagy kötelezettségből marad veled? Ez oda- vissza működik.

Egyáltalán nem érted/miattad él. Hagyd el és ne arra fogd, hogy sok férfi elhagyja a beteg nőjét. Nők ugyanúgy megteszik és nem biztos, hogy azért mert nem szeretik, inkább saját magukat jobban szeretik és az teljesen jogos, rendben van. Önző vagy nagyon. Önzetlenül egyedül anyukád fog téged amúgyis szeretni, támaszkodj rá! Remélhetőleg kigyógyulsz.

jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mondanom se kell pszichésen megvisel az egész és tönkre vágja az idegrendszerem. Próbált vigasztalni de nem igazán törte magát egyszerűen feladta."


Téged is megvisel. Őt is megviseli úgy, hogy elzárja az érzéseit. Már nem bírja elviselni, hogy beteg vagy. Egyáltalán nem fair, hogy tőle várod el a megváltást, egyetértek a #2-sel.

Szakíts vele azt jól van. Jobb lesz nektek külön.

jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
10 éve melletted van betegségben és téged az zavar, hogy megkérdezte, hogy kimenjen-e aludni? Van bőr a pofádon szó se róla.
jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem csoda, hosszú távon lehetetlen elviselni egy hisztérikus hárpiát, de nyugodj meg itt kapod amjad a "támogatást" (férfigyűlölet) a hasonszőrűektől (tele velük a kategória).
jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem Ő van mellettem tíz éve hanem a betegség amit még továbbra sem tudtak diagnosztizálni.

Ez egy két éves kapcsolat

jún. 6. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, az is hosszú idő. Majd hamarosan lelép. Nem csodálkoznék rajta ha azon vagy kiakadva, hogy aludni szeretne.
jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De mik a tüneteid?
jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Állandó vizelési inger, nyomó hólyag és alhasi fájdalom, puffadás, néha extrém vizelés konkrétan 20 percen ként ömlik belőlem a víz, medence fájdalom. Szex után ez fokozottan rosszabb antibiotikum régebben segített már az sem.
jún. 9. 12:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!