Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Nem csalna meg? Szerintetek?

Figyelt kérdés

nagyon összevesztem a barátommal.

másik msn cimről felvettem, beadtam neki a buta cicát kiváncsi voltam megcsalna-e.

Nemtudta kivagyok, d eteljesen felháborodott, h felvettem... és elküldött kb2x a búsba:9 de nem adtam fel..lelépett, fellépett, ráirtam... kérdeztem, h h nemtilt le. Erre irja, azért mert elférek az ismijei közt nem utál, mert nem ismer, de hagyjam békén nem akar ismerkedni.

Meg kérdezgettem, h akar-e 1 éjszakásat, meg talizni...

mondta hogy huzzak a ...és hagyjam békén, és fogjam fel, h neki nemkell senki...


2010. okt. 29. 22:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud megcsalni, mivel nem vagytok együtt..
2010. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%
segítség :D
2010. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%

Azt jelenti, hogy még éretlen vagy!!!


Nem tud megcsalni, hisz együtt sem vagytok!!! Agyrém...


A másik pedig, kb. 14 éves szint lehet ez az msn-en ajánlom magamat dolog. Az ilyenre mondják, hogy kis hülye!


A harmadik, hogy a pasik nagy százaléka igen csak undorító dolognak tartja, ha egy nő kelleti magát, felajánlja magát.

2010. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

1.Mivel nem jártok,így nem beszélhetünk megcsalásról

2.Lehet,hogy most elege van a lányokból és nem akar semmilyen kapcsolatot.Ez nem jelenti azt,hogy téged még mindig szeret!

3.Ha ez a "játékod" kiderül,akkor számíts rá,hogy ebben az életben már nem lesztek egy pár.

4.Vagy megváltozol és próbálsz értelmes ember módjára viselkedni és úgy kezelni egy szakítást vagy sok kellemetlen dolog vár még rád.Ilyen mentalitással hosszú tartós kapcsolataid nem lesznek.

5.Ne tekíntsd a párodat a tulajdonodnak,pláne ne szakítás után.A bizalom pedig az alap.Tanulj meg bízni másokban és ne a kém módszereidet fejlesztgesd!

2010. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Értelmi szintje zéró....
2010. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
olyan szánalmasnak találom az ilyen kamu beszélgetéseket... hogy lehet ennyire nem bízni a másikban? milyen kapcsolat ez?
2010. okt. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Már ovisoknak is lehet regelni ide? Nem is tudtam.

De figyelj, ha szakítottatok (amit egyébként ügyesen kihagytál a sztoriból), akkor már nem a pasid, és ha nem akarsz vele újra összejönni (márpedig azt írtad, hogy nem) akkor nem tudom miért érdekel annyira, hogy "megcsal-e" (amit nem tehet meg, ha már nem vagytok egy pár).És én eleve nem vennék fel olyat msn-re, akit nem ismerek, plusz egy kicsit furcsa lenne, hogy engem is és a VOLT csajomat is ismeri az a valaki.Ráadásul nem tudom minek b*sztatod, már legalább ezerszer világosan elondta, hogy nem akar tőled semmit, de te nem nyugszol addig, amíg "meg nem csal saját magaddal". Könyörgök, áruld már el hogy ez valami születési rendellenesség vagy egyszerűen az évek során tanultad?

2010. okt. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"beadtam neki a buta cicát" :ezt annyira nem kellett játszani.

"eteljesen felháborodott, h felvettem":ezt neki is jóvá kell hagyni,akkor mit háborog.

"fogjam fel, h neki nemkell senki...":wzwn mit csodálkozol?szerintem te egy időre jól kielégíthetted:-D,nem csoda h kedve nincs nőhöz.

Meg amőgy is mit akarsz még tőle???

2010. okt. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem bízol meg benne, akkor miért vagytok együtt? Egy kapcsolat a bizalomra épül. Szerintem nagyon gyerekes dolog, hogy valakit így akarsz tesztelni. Ha valaki annyira meg akarja csalni a másikat, úgyis megteszi.

20/L

2010. okt. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha én lennék az a pasi?Neked ez nem égő?És még kiírja netre...
2010. okt. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!