Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ti megcsílnátok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti megcsílnátok a barátnőtöket, és vissza csalna a barátnő bosszúból, de nem egyel megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
Adott egy szitu: Egy fiú beleszeret egy lányba és megcsalja a barátnőjét vele, és ez kiderül a barátnő vissza csal, de a fiú már szerelmes az új lányba, de sajnos az új lány nem azt nyújtja hosszabb idő után mint amire vágyott/sok veszekedés/ vagy elképzelt, éppen ezért egy időre rá lanyhul az érdeklődés/a szex viszont tökéletes még akkor is/ vissza mennétek a volt barátnőhöz mindezek után, hogy már volt más férfival-vagy akkal?Ez egy hosszú kapcsolat volt.6-7 év együtt éllés. vagy a büszkeségetek erősebb? Vagy mégis létezik olyan, hogy tud mindezek után jól működni egy hosszú kapcsolat?
2010. aug. 29. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
nem...
2010. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha szereted azért nem mész vissza hozzá mert ő is visszacsalt téged? hát már bocsi de meg is érdemelted...de ettöl függetlenül még müködhet ujra miért ne? csak ne csald meg :P
2010. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem én nem az vagyok, tehát nem a fiú. Én az a lány vagyok akivel lett megcsalva a barátnő,mert a fiú döntésképtelen. Viszont irritálja elmondása szerint a csaj, hogy már több férfival volt. Mondta nekem is ha én 1× megcsalom nem kellek majd már. De ki tudja nem e szöveg csak, és a hosszú kapcsolatnak megéri az áldozat, hogy vissza megy hozzá,de akkor nem kerül az nap mint nap az asztalra? Én nem tudnák úgy már vele lenni,meg a fiú is azt állítja hogy már nem kell neki,de nem hiszek neki.
2010. aug. 29. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
ha több évig együtt voltak akkor biztosan kötödik hozzá!!! ne haragudj h ezt mondom de ez tapasztalat több év után kötödsz a mskra és ha nincs veled akkor hiányzik :S szoval van ok a parára ráadásul azért nem menne vissza hozzá mert megcslata? hát a srác csalta meg elöször öt akkor magát nem gondolja gusztustalannak?
2010. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de akkor miért mondja el minden rossz nőnek nekem? és magától adagolja nekem, hogy soha nem menne vissza hozzá? segget csinál a szájjából? Én meg csak szexparti leszek? mert tőlem sem válik meg, és már úgy érzem vele is újra együtt van. De ez nem biztos
2010. aug. 29. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén ha neked minden ok nélkül mondogatja hogy ilyen meg olyan a csaj az csak azt jelenti hogy magát is meg akarja győzni erről mert hezitál legbelül.És ha a barátnőjét veled megcsalta akkor én nem tudnék benne bízni sőőt nem kizárt hogy veled is meg fogja tenni,mert sajna az ilyenek nem változnak.
2010. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 IQnindzsa ***** válasza:
En csak arra lennek kivancsi ,hogy mifele erkolcsi felsobbrenduseg alapjan mondja azt ,hogy neked sem bocsajtana meg ha megcsalnad mikoris VELED csalta az elozo baratnojet. Ne maaar... Rugd ki a fenebe. Az pedig ,hogy az elozo baratnorol beszel egyaltalan az duplan gaz. Ez alapon tabu tema hacsak kozosen nem hozzatok fel a temat valami kapcsan... szerintem tudat alatt folyamatosan az elozo nojehez hasonlitgat teged. Mindenkepp gaz. Sajnalom ha durvanak hangzott amit irtam. Sehito szandek van bennem.
2010. aug. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem beszél róla nekem állandóan, sőőt, nem is szokott, csak most begurult a csaj, eddig nem volt vele baj, de most megörült,mert szembesült a helyzettel, hogy már nem jönnek össze, és ezért durván odamondogatott a fiúnak.Meg mondta kivel volt ,melyik fiúval. Vannak még közös holmijaik, és azt mondta a csaj, hogy nem kap belőle semmit, és ezen begurult a fiú. Ezért mondott rá minden csúnyát, és hogy egy k* Én végülis azt kérdeztem, hogy ti fiúk össze jönnétek e egy olyan régi kapcsolattal, ahol már a csaj is félre ment, nem egyszer, és a másik csajjal pl. jobb a szex,mint a régivel, és egyértelmüen jobban is tetszik, és elsöprő szerelmük volt, csak mostanában romlott el egy picit, de már jön rendbe.
2010. aug. 30. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!