Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Nem csalna meg? Szerintetek?

Figyelt kérdés

nagyon összevesztem a barátommal.

másik msn cimről felvettem, beadtam neki a buta cicát kiváncsi voltam megcsalna-e.

Nemtudta kivagyok, d eteljesen felháborodott, h felvettem... és elküldött kb2x a búsba:9 de nem adtam fel..lelépett, fellépett, ráirtam... kérdeztem, h h nemtilt le. Erre irja, azért mert elférek az ismijei közt nem utál, mert nem ismer, de hagyjam békén nem akar ismerkedni.

Meg kérdezgettem, h akar-e 1 éjszakásat, meg talizni...

mondta hogy huzzak a ...és hagyjam békén, és fogjam fel, h neki nemkell senki...


2010. okt. 29. 22:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk ám hülyék, értjük! Csak azt írtad a kérdésben h nagyon összevesztetek, nem azt h szakítottatok. Ezért nem értette az előző hozzászóló hogy milyen volt csaj jött hirtelen a képbe.
2010. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%

Értjük, de fogd már fel, hogy ha a volt csajának nevezett, mikor megvédett az ismeretlen csajtól, akkor az elég sz@r jel... Mert egy vadidegennek mondhatta volna, hogy a csaja vagy, de ha már idegeneknek is azt mondja, hogy a volt csaja vagy, akkor az komoly... Amúgy az imseretlen msn-es csaj előtt védekezett azzal, hogy van barátnője? Mert nem írtad... Ha annak tekintene, akkor ez lett volna az első, amit leír.

Lehet, hogy most nőundoritisze van, de aztán átmegy az összes msn-es kis csicskán, majd meglátod.

2010. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
74%
Lehet más érdekli (nem te) azért nem akar idegeneket megdöngetni. Különben én is elküldenék egy arc nélküli idegent a fenébe, de lehet a szomszéd utcából annak a cukikának első füttyre ugranék. Sőt, biztos.
2010. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

szakítottam vele, kidobtam.ezért irta az iagazat.


probáltam ráenős lenni, h bejövök-e neki meg, h megcsalná e a volt csaját (engem)

aztmondta nem fog velem találkozni, nem akar semmit...és sosem csalná meg (vagyis csalna meg)

aztán meguntam és otthagytam...láttam,h semmirese megyek.

a felajánlkozásaimra lehordott:D meg oltott...:D

csak az érdekelte, h honnan találtam meg kérte a közös ismink nevét csak ezért dumált velem:)

2010. okt. 29. 23:12
 15/31 anonim ***** válasza:
és te mit mondtál neki,h honnan tudod a msn címem?
2010. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
ismiken keresztül megnéztem az adatlapját, és onnan,amikor még fentvolt közösségin
2010. okt. 29. 23:15
 17/31 anonim ***** válasza:
57%
És akkor ezek után ki akarsz vele békülni vagy mi?
2010. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

neeeem...

csak kiváncsi voltam, h hogyan reagál.

2010. okt. 29. 23:18
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Te teljesen hülye vagy.... Szakítasz a barátoddal, aztán próbára teszed, hogy megcsalna-e.... Egyébként, mivel szakítottál vele, semmi közöd hozzá, tehát ha valaki másik csajjal foglalkozik, azzal téged nem csal meg!

(nem is csodálnám, ha valami értelmesebb csajjal foglalkozna :D )

2010. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem jól járt, hogy kidobtad. nem tudom hány éves vagy, de nyilván nem vitted túlzásba a sorbanállást egy bizonyos időpontban amikor osztogattak valamit....
2010. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!