Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A családommal való első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családommal való első találkozás rosszul sült el, ezért haragszik rám a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy családi vacsora, első alkalom, hogy a barátnőm is jött. Azt tudni kell, hogy a barátnőm nem igazán eszik húst, max csirkét , de azt se sűrűn, meg amúgy laktózérzékeny. Én ezt mondtam előre a szüleimnek, hogy ez van, lehetőleg próbáljanak normálisan állni a témához. Nem sok jóra számítottam, a szüleim régen sokat hangoztatták, hogy az, hogy valaki nem fogyaszt bizonyos normális ételeket, az csak hóbort, nincs olyan hogy ennek eü okai vannak. Ennek ellenére tök jól indult az egész bemutatkozó, meg amikor mondtam otthon, hogy mi az amit a barátnőm nem eszik, akkor se kezdett el anyám hepciáskodni. Anyám tök kedvesen előadta, hogy mennyire figyelt arra, hogy olyan kaja legyen, ami a barátnőmnek is jó lesz. A főétel tök oké volt, tényleg csinált olyat anyu, ami nem húsos. A sütire viszont azt mondta, hogy laktózmentes, és csak a kaja után fél órával szólt róla, hogy nem volt az, és hogy tudta ám ő, hogy a barátnőmnek semmi baja nem lesz tőle!

Hát lett, órákig nagyon görcsölt, ment a hasa. Volt is belőle vita, de hazamenni nem tudtunk már, mert az utolsó járat is elment, szóval ezután még a szüleimnél is kellett aludni jobb híján. Mindennek a tetejébe anyám reggel beszólt a barátnőmnek, hogy túl sok budipapírt használt.

Én igazából ott akkor eléggé összevesztem anyámmal, hogy mégis mit gondolt magáról, hogy ilyet csinált, meg egy percig se fogtam a pártját, de nyilván eső után köpönyeg. A barátnőm viszont haragszik rám is az eset óta. Nagyon megalázva érzi magát, és szerinte sejtenem kellett volna, hogy ez fog történni, és szólni neki, hogy legalább a tablettáit vegye be. Bár együtt lakunk, az lett belőle, hogy összeszedte pár cuccát és lelépett egy barátnőjéhez, üzenetekre nem válaszol. Ráírtam a csajra, akinél van, hogy most akkor mi van, de ő annyit mondott, hogy várjak 1-2 napot, amíg lenyugszik a barátnőm, haza fog jönni, amúgy se vitt sok cuccot.

Igazából anyám korábban az exeimnél is problémázott, ha valaki valamit valamiért nem evett, de sose volt olyan, hogy valakit így átvert volna, csak ilyen szóbeli cseszegetés volt, meg amikor mostam hogy mi van, is rosszul reagált. A mostani esetnél meg letudott egy "jó, semmi baj, majd figyelek"-kel, azt hittem újragondolta ezt a hülyeségét.


jún. 3. 17:37
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
80%

En valahol megertem a baratnodet, szerelem ide vagy oda , en is erosen elgondolkodnek, hogy akarok e egy ilyen kreten csaladhoz tartozni .

Mivel hosszutavon elkerulhetetlen a talalkozas , esetleg gyerekvallalas utan ilyen némber kozelebe se vinnem a gyerekem.

Persze ez nem a te hibad a csaladjat nem válogathatja meg az ember. A csaj viszont eldontheti, hogy ilyen emberekkel nem akar egy csaladba tartozni.

jún. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
71%
G.ci primitiv anyad van. Mint az egyik munkatarsam.
jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
39%
A csaj viselkedése túlzás volt, igazi hisztis pitcsa, kollektívan büntet. Nem normális...
jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
68%
Szakíts, mert ő szakít veled.
jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
55%

Amikor nyuszival elmentünk egy karácsonyi vacsorára, nyuszival extra kegyetlenül bánt a családom.

Azonnal mentünk.

Ha ment volna a hasa, amikor vége, akkor indultunk volna.

A mi esetünk óta anyu az előszobán túl nem merészkedett, tudja, hogy nálunk nem szívesen látott vendég.

jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
60%

Egy ilyen családba beházasodni rémálom. Én férfi vagyok, és hasonló parasztságokat toleráltam a másik oldalról. Válás lett a vége.


A barátnőd szerintem jól teszi, ha valaki az első találkozón "csak" ennyire képes tolerálni a másikat, ott mi lesz később.


Te pesig most az ő pártját fogod, de 20 év múlva már nem biztos.

jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen anyosjelölt red flag. Až En exanyosom hasonló volt csak nem velem csinalta ezt hanem a gyerekemmel. Velem csak gonoszkodott,viszont a gyerek laktozerzekeny es pont ezeket megcsinalta vele. Borzalom. Viták,harag, válas lett. Red flag anyos, kuka az egész. Minap a fiamnak azt mondta hogy rondan van megnyírva...pedig fodrasz nyirta. És szépen. 1x látja 1 hónapban de akkor is gonosz. Szerintem Ra fog menni még pár kapcsolatod. Ugyis minden barátnőt el fog üldözni. Nincs rosszabb egy rossz anyósnál, rémálom...
jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Én 43 vagyok, keserű élettapasztalattal.

Anyád egyiket sem fogja elfogadni , nem tetszik neki a boldogságod.

Én 40 éves korom óta nem beszélek anyámmal, a gyerekemet bactatja tehát az unokáját.

Mindegy neki hogy ki az , csak olyan személy legyen akit szeretek .

Na azokat bacogatta állandóan.

Nekem nem éri meg jóba lenni vele, sokadik mocskos megnyilvánulása után dobtam.

A lányom szépen rajzol , anyám meg odaszólt neki hogy ó hát ilyet bárki rajzol 6 évesen. Lányom otthon megkérdezte hogy ő most akkor tényleg nem tud szépen rajzolni? Meg mondta a lányom hogy ő már százig tud számolni (5évesen) anyám meg azt válaszolta hogy na és, más meg olvas ennyi idősen már.

jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem ostoroz a csaj,csak egyszeruen besokalt. Jogosan. Gondolkozik szerintem hogy lesz-e ennek jovoje. Mert a csaladod ott lesz minden fontosabb esemenyen.
jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Azért 11 nap alatt csak jutottatok valamire. Mi a helyzet most?
jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!