Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A családommal való első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családommal való első találkozás rosszul sült el, ezért haragszik rám a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy családi vacsora, első alkalom, hogy a barátnőm is jött. Azt tudni kell, hogy a barátnőm nem igazán eszik húst, max csirkét , de azt se sűrűn, meg amúgy laktózérzékeny. Én ezt mondtam előre a szüleimnek, hogy ez van, lehetőleg próbáljanak normálisan állni a témához. Nem sok jóra számítottam, a szüleim régen sokat hangoztatták, hogy az, hogy valaki nem fogyaszt bizonyos normális ételeket, az csak hóbort, nincs olyan hogy ennek eü okai vannak. Ennek ellenére tök jól indult az egész bemutatkozó, meg amikor mondtam otthon, hogy mi az amit a barátnőm nem eszik, akkor se kezdett el anyám hepciáskodni. Anyám tök kedvesen előadta, hogy mennyire figyelt arra, hogy olyan kaja legyen, ami a barátnőmnek is jó lesz. A főétel tök oké volt, tényleg csinált olyat anyu, ami nem húsos. A sütire viszont azt mondta, hogy laktózmentes, és csak a kaja után fél órával szólt róla, hogy nem volt az, és hogy tudta ám ő, hogy a barátnőmnek semmi baja nem lesz tőle!

Hát lett, órákig nagyon görcsölt, ment a hasa. Volt is belőle vita, de hazamenni nem tudtunk már, mert az utolsó járat is elment, szóval ezután még a szüleimnél is kellett aludni jobb híján. Mindennek a tetejébe anyám reggel beszólt a barátnőmnek, hogy túl sok budipapírt használt.

Én igazából ott akkor eléggé összevesztem anyámmal, hogy mégis mit gondolt magáról, hogy ilyet csinált, meg egy percig se fogtam a pártját, de nyilván eső után köpönyeg. A barátnőm viszont haragszik rám is az eset óta. Nagyon megalázva érzi magát, és szerinte sejtenem kellett volna, hogy ez fog történni, és szólni neki, hogy legalább a tablettáit vegye be. Bár együtt lakunk, az lett belőle, hogy összeszedte pár cuccát és lelépett egy barátnőjéhez, üzenetekre nem válaszol. Ráírtam a csajra, akinél van, hogy most akkor mi van, de ő annyit mondott, hogy várjak 1-2 napot, amíg lenyugszik a barátnőm, haza fog jönni, amúgy se vitt sok cuccot.

Igazából anyám korábban az exeimnél is problémázott, ha valaki valamit valamiért nem evett, de sose volt olyan, hogy valakit így átvert volna, csak ilyen szóbeli cseszegetés volt, meg amikor mostam hogy mi van, is rosszul reagált. A mostani esetnél meg letudott egy "jó, semmi baj, majd figyelek"-kel, azt hittem újragondolta ezt a hülyeségét.


jún. 3. 17:37
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy szakíts! Ha szeretitek egymást akkor miért kéne? Viszont, te nem tettél semmi rosszat sőt, megmondtad anyádnak, hogy ez és ez van, tartsa be. Át lettetek verve, mindketten és ezért azt sem nagyon hagynám szó nélkül a barátnőmnél, hogy ilyenért mégis miért rám haragszik ill. miért rajtam veri el a balhét. Ez nem jogos. Nem tartottál anyáddal, nem fordultál ellene, összevesztél anyáddal vagyis mit jelent most tőle(a barátnődtől) ez? Mindenért rajtad fog csattanni az ostor?

Anyámnak elmondanád, hogy többé ne is várja, hogy a barátnőmet odaviszem. Meg lett alázva, nem hiszem, hogy bármikor még találkozni akarna anyáddal, és jogosan. Ezen gondolkozz el, hogy így neked jó lesz e a kapcsolat. A két nő között már barátság nem lesz az biztos. Anyád ráadásul olyan ember aki nem igazán vallja be a hibáját, mindenképp elő fogja venni ezt a dolgot még és barátnődet fogja beállítani rossz fényben, hogy ő csinált bolhából elefántot, Anyád szerint olyan nagy dolog nem történt.

Szóval ezek a pontok amit át kell gondolni. És a barátnőddel is rakj rendet, érthető, hogy megbántva, megalázva érzi magát és érthető a reakciója csak épp

nem feléd mert te nem tettél semmit ellene. Nem tudom hány éves de érettebb is lehetne ha már más éretlen viselkedése (anyádé) ennyire megviseli akkor ő ne legyen ilyen.

jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%
Etelerzekenykent eleve nem tac nsdcsisa mashol enni.
jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
69%

Hát kérdező ez még nem szerelem, ez mégcsak a fellángolás ideje és ha ő téged ostoroz akkor ebből jó hosszútávú kapcsolat nem igazán lesz. Az i betűre a pontot anyád teszi fel.

Mégha észhez is tér a barátnőd benne lesz mi történt és valószínűleg a szemedre fogja hányni amint össze fogtok valamin kapni.

Meglehet persze próbálni ha ad neked lehetőséget, de én nekem nem úgy tűnik, hogy ebből kisülne valami értékes.

jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
9%
Csóró csaj összefo sta magát a nagy emberölési kísérletben🤣 Hogy röhögne a bíró ha bíróságra vinne valaki egy ilyen ügyet😁 Egy laktóz érzékenység nem összekeverendő egy mogyoró allergiával, kb minden 2-3.ember laktóz érzékeny, sokan nem is tudnak róla. Szó szerint xar ügy lett a vége. Miért van olyan érzésem hogy ezeket a kérdéseket nem felnőtt korúak írják ki??
jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
78%

34

Ez kb olyan, mintha hashajtót kevernének a te ételedbe. Simán bíróságra viheted.

jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
58%
Igen, letárgyaltuk, hogy az emberölési kísérlet egy idióta túlzás volt valamelyik kommentelő részéről. Hányszor szeretnéd még ha leírnánk?
jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Kérdező majd ird meg mi lett, kíváncsi vagyok.
jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
31%
10 hónap az semmi. Miért vannak az emberek olyan nagyra a pár hónapos kapcsikáikkal.
jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
81%
Anyád egy kretén, ez tiszta sor. Viszont a barátnőd sem egy főnyeremény. Kiálltál érte, nem is te tehetsz az esetről, mégis neked adja elő a sértődöttet. Ha már alapból együtt laktok, akkor végtelenül gyerekes dolog ez a bedurcizós-elköltözős viselkedés. Egy normális felnőtt ember felfogja, hogy egy párkapcsolat nem így működik, hanem úgy hogy a felek megbeszélik, megoldják a konfliktusokat. Biztos van olyan szituáció amin segít egy szünet, de nem 10 hónap után, és nem egy olyan probléma miatt amiről nem is te tehetsz. És nem úgy, hogy a barinőjén keresztül üzenget az élettársanak mint valami fogyatékos. A barátnőd éretlen és manipulatív, lehet nem véletelen választottál így bele, hanem pont azért mert ezt a női mintát láttad. Szóval én a helyedben két legyet ütnék egy csapásra, és anyámmal visszább vennék ezután a kapcsolattartásból, a csajodat meg kidobnám mert idiótán viselkedik. Jobb ez nem lesz, már most keményen csicskít téged.
jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
#39 Nem üzengetett. Én írtam rá arra a másik lányra, én kérdeztem, hogy mit tud, neki mit mondott a párom.
jún. 4. 01:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!