Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudok senkibe szerelmes lenni? Nem értem.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, eddig egyszer voltam szerelmes, természetesen csalódtam egy elég nagyot. Belőle már teljesen kiszerettem, inkább gyűlöletet érzek mintsem szerelmet, de ennek is már másfél éve. De miért nem tudok beleszeretni olyanba, vagy miért nem jön olyan az utamba, akivel kölcsönös lenne a szerelem?:S Pedig nem járok csukott szemmel, és igénytelen sem vagyok. Persze olyanok vannak akik iránt semmit nem érzek, de ha nincs meg egy bizonyos szikra, nem tudok senkivel se több-be lenni mint baráti kapcsolat. Elszomorít ez a helyzet, mivel az osztálytársaim, barátnőim, sőt még az utcán néhány korombeli annyira boldog, és olyan jó látni hogy kölcsönös a szerelem, de ugyanakkor fáj hogy ez nekem nem adatik meg.


17L


2010. okt. 29. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nalam is ez a helyzet van csak en fiu vagyok es 25 eves


van baratnom de soha nem ereztem h szerettem , vagy vonzodjak hozza vagy ilyesmi , es csak olyan hidegen veszem ot es hazudok a szmeben mikor azt mondom h szeretem

2010. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak:

Nem gondolod,hogy ez nem gyengén szemét dolog?

Inkább elmondanád neki,hogy nem szereted,hagy keressen magának mást...

2010. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Irigyellek.
2010. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!