Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lehet befolyásolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet befolyásolni a szerelmet, hogy pl. eldöntöm, hogy most nem akarok szerelmes lenni 1,2 évig senkibe?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Közvetlenül nem lehet. Ha olyan embert ismersz meg, akkor jön és kész. Sokszor mint derült égből a villámcsapás.


Közvetve meg lehet akadályozni, pl. úgy hogy ki se mozdulsz a szobád sarkából. De ez egy ostoba dolog egyébként.

2009. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már egy fél éve nagyon akarok és hiába találtam közben egy minden szempontból ideális csajt is, nem megy. szóval sztem nem lehet.
2009. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

talán ugy lehet,hogy ha érzi az ember, hogy "szerelem lehetőséggel"találkozik, felveszi a nyulcipöt és lelép:)

és akkor nem fejlödik tovább a dolog. nemde?

2009. nov. 23. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet .

Én egyszer voltam igazán szerelmes ,de csalódás lett a vége.

Én akkor eldöntöttem , hogy nem leszek szerelmes .

Ez volt kb 7 hónapja , azóta volt 2 barátom , de nem voltam szerelmes , mikor elkezdtem valamit érezni , kiléptem belőle :D

Én többet nem is akarok az lenni :D

Szval lehet :D


16 / L

2009. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!