Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vagyok képes senkibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes senkibe szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
nagyon hiányzik ez az érzés :(
2011. máj. 20. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg más szemmel nézd őket.. ne külsőleg..tudom h nehéz de próbáld meg:)

vagy pedig még nem jött olyan ember még aki megfogott volna:D

2011. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Joco901019 ***** válasza:
100%
Talán mert nem tudsz még úgy nézni az ellenkező nemre mint lehetséges társra, akivel megosztanád az életed egy részét. Azért írtam így mert nem tudom fiú vagy lány írta de biztos lány lehetsz.
2011. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jó neked. én meg "mindenkibe" szerelmes leszek.
2011. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok...16 éves... nemrég nagyon tetszett egy fiú, de egyszerűen reménytelen volt. Beszélgettünk sokat, de soha nem volt semmi. Aztán most már nem beszélgetünk, és nagyon hiányzik valaki, akivel őszintén tudnék beszélgetni...nem tudom, jó lenne ha szeretne valaki
2011. máj. 20. 21:52
 5/8 Y4kuza válasza:
akivel őszintén tudnék beszélgetni.. nem arra valók a barátok / barátnők ? am meg 16 évesen ne legyél elkeseredve semmi baj nincs azzal ha nincs pasid
2011. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

énis sokáig így éreztem. legyél sokat a barátaiddal, nemtől függetlenül, beszélgessetek mindenről. éreztesd velük, h ők maguk, és a véleményük is fontos számodra.

kérdezd meg őket is erről, hátha v.melyikük átesett hasonló időszakon, és talán tud segíteni, h vészelte át.

írhatsz listát a tulajdonságaidról, mit szeretsz magadban, min változtatnál. ha magadban megtalálod azokat a dolgokat, amik értékesek, nő az önbizalmad is, és a hobbijaid is boldoggá tehetnek.

ha eléred azt, h egyedül, szerelem nélkül is jól érzed magad az esetleges nehézségek ellenére, akk látszani fog, h harmóniában vagy önmagaddal, és ezt a körülötted élők is észreveszik, többen mernek közeledni feléd, megnyílni neked. :)

akk vlsz találkozol is olyan sráccal, akivel mindenről tudtok beszélni, és kiegészítitek egymást.

fontos az is, h megnézz olyan helyeket, ahol eddig még nem voltál. a barátaiddal ismerjetek meg 1 új társaságot, lehet, h ott akadsz olyan emberre, aki illik hozzád...v. beszélgess olyanokkal is többet a környezetedben, akikkel v.miért eddig elkerültétek egymás figyelmét.

20/L

2011. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem vagy még kesz rá , a szerelem nincs korhoz kotve . VÁrj a megfelelore , es ne eroltesd ezta szerelem dolgot mert ugy duplán nem fog osszejonni, buliz sokat ismerkedj es majd csak osszejon. Nekem volt ugy hogy 2 jartam egy fiuval es nem jott ossze azatn egyszer irogatunk es megkerdezte harmatszor is tole, de csak vicbol hogy nem e akarjuk ujra kezdeni en meg igent mondtam, de arragondoltam hogy párnapmulva ugy is szakitunk , es azota nagyon hoszsu ido eltelt es boldogok vagyunk eggyut . Szoval ne csugedj nekunksemjott ossze elsore :)
2011. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaaajjj 16 évesen ne nyavajogj már, majd ha 26 évesen is itt tartasz akkor kezdj el gondolkodni hogy hol a hiba!
2011. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!