Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudok senkibe szerelmes lenni? Nem értem.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, eddig egyszer voltam szerelmes, természetesen csalódtam egy elég nagyot. Belőle már teljesen kiszerettem, inkább gyűlöletet érzek mintsem szerelmet, de ennek is már másfél éve. De miért nem tudok beleszeretni olyanba, vagy miért nem jön olyan az utamba, akivel kölcsönös lenne a szerelem?:S Pedig nem járok csukott szemmel, és igénytelen sem vagyok. Persze olyanok vannak akik iránt semmit nem érzek, de ha nincs meg egy bizonyos szikra, nem tudok senkivel se több-be lenni mint baráti kapcsolat. Elszomorít ez a helyzet, mivel az osztálytársaim, barátnőim, sőt még az utcán néhány korombeli annyira boldog, és olyan jó látni hogy kölcsönös a szerelem, de ugyanakkor fáj hogy ez nekem nem adatik meg.


17L


2010. okt. 29. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
mert még nem találkoztál velem ! :p
2010. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
légyszives komolyabb kommenteket. :S
2010. okt. 29. 20:23
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

"természetesen csalódtam egy elég nagyot."

aki ugy leissza magát, hogy detox-ba tér csak magához, az megutálja az alkoholt is egy életre.

remélem érted a hasonlatot. :)

2010. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát nekem pont az a bajom, hogy nagyon sokszor képes vagyok szerelembe esni. Viszont ritkán sikerül komolyabb kapcsolatot kialakítani :( De tudom magamról, hogy én magába a szerelembe vagyok szerelmes :D

Nekem aztán írhatod, hogy nagyot csalódtál stb. Nincs akkora csalódás, hogy ne legyél többé képes rá. Tapasztalat. Egyszerűen csak nem találkoztál a megfelelővel!

17 évesen nem vagy elkésve semmivel. Ez csak a mai tinik hülyesége, hogy már 14 évesen "komoly" kapcsolatban élnek a párjukkal :D :D

2010. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

(utólsó példájával nem értek egyet.=D )


másfél éve nem voltál szerelmes. nabumm. majd leszel megint. addig meg próbáld lejjebb venni az elvárásaidat, hátha azért nem veszed észre a rendes srácokat.

19f

2010. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az alkoholos detoxossal :D
2010. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet ez most hülyeség,de szerintem ez a fejben dől el.

Ha félsz,hogy megint csalódni fogsz,vagy legbelül még tiltakozol a dolog ellen akkor nehezen megy.

Próbálj megismerni elősször valakit és ha tetszik +belső tulajdonságai is bejönnek akkor talán kialakul.

Én kb. 2 hónap után szerettem bele a barátomba,már azt hittem nem is lesz semmi komoly köztünk.

3éve együtt vagyunk.

2010. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja és még annyit hozzáfűzök, hogy én több mint fél éve csalódtam egy óriásit. Akkorát, hogy azt nem kívánom senkinek. És most, miután túlvagyok rajta, úgy érzem őrülten beleszerettem valakibe. Egy csalódás sosem fog annyira megbetegíteni, hogy örökre egyedül maradj. Pláne nem ilyen fiatalon :)
2010. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ó majd jön, én 4év után lettem megint szerelmes. úgyigazán
2010. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is próbálok ismerkedni.. Nem utasítom azokat vissza akik megakarnak ismerni, de egyszerűen nem megy, se az h szerelmes legyek, de ez még hagyján az sem hogy úgy érjek hozzá valakihez aki iránt semmi nem érzek.
2010. okt. 29. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!