Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit érez irántam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackprincess kérdése:

Szerintetek mit érez irántam? Van egy srác látásból már ismerem itt lakik a közelbe de nem rég felvett msnre. Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Elkezdtünk beszélgetni és teljesen egy hosszon voltunk aztán elkezdett célozgatni nyomulni kérdezte h teccik e nekem mondtam hogy igen.Beszéltünk arról hogy találkozunk meg ilyenek.2 estét beszélgettünk és ma és tegnap se jött fel.Pedig mikor beszélgettünk az egyik este azt mondta h egész nap csak rám gondolt és hiányoztam neki.Mér nem jön fel msnre?:(Én ugy vagvyok vele hogy ha hazaérek hulla fáradtan is bekapcsolnáma gépet késö este csak hogy beszéljek vele.Teljesen megbolondulok érte.Nagyon akarom.Azt mondta ő is igy van velem de akkor mér nem jön fel?:'(Most is várom remélem ma feljön.
2010. okt. 29. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy történt valami ami miatt nem tud géphez ülni..nem ismered a családi hátterét, időbeosztását stb..írj neki egy üzenetet..érdeklődj mi van vele..akár add meg neki a számod, hátha tényleg csak az a baj, hogy nem tud gép elé kerülni. Semmi képpen se kérd számon..
2010. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de biztos haza megy tegnap is volt otthon gondolom haza megy suli után.Akkor mér nem tudja bekacsolni a gépet.Szerintem csak hülyit nem is azt érzi amit én:(
2010. okt. 29. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg kérdezd meg tőle kerek perec.Mondd el neki, hogy ha csak szórakozik, akkor hagyjátok a fenébe! Légy határozott,de ne bunkó!;)
2010. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megtenném én dehát nem jön msnre:(
2010. okt. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!