Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy gondolom, hogy toxikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolom, hogy toxikus párkapcsolatban élek, de a párom nem hajlandó változtatni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos csak magára képes gondolni önző módon, elvárja hogy minden időmet és energiámat szánjam rá, de én ezt cserébe nem kapom meg. Teljesen eltérő a világszemléletünk is, én mindenben próbálom a jót meglátni és boldogan élni, miközben ő mindent és mindenkit szid, semmi sem jó neki. Hiába mondtam el neki hogy ez az egész nincsen rám jó hatással, nem hajlandó változtatni. Még csak el sem ismeri hogy mennyire nem normális az amit tesz. Hiába kértem hogy változtattunk, ő nem hajlandó semmit sem tenni. Ki is jelentette hogy inkább lesz agglegény, mintsem megváltozzon egy nő kedvéért

Néhány éve együtt vagyunk már, én nagyon szeretem őt, de egyszerűen már nem bírom a folytonos veszekedéseket, a folytonos nézeteltéréseket és nem tudom mit tehetnék hogy ne menjen rá a kapcsolatom se, de az egészségem sem.


26L



jún. 2. 14:23
 1/8 A kérdező kommentje:

változtattunk helyett változtassunk

bocsánat, elgépeltem:)

jún. 2. 14:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Néhány éve együtt vagyunk már, én nagyon szeretem őt ..." - Sajnos ez nem kölcsönös, ő csak lehúz téged, és rabolja az idődet. Ennek annyi.
jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz ha inkább ki lépsz ebből a kapcsolatból
jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És mit szeretsz rajta ennyire?
jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretsz benne? Szerintem nem őt szereted, hanem egy idealizált, nem létező változatát.
jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogz legalább gazdag és jól néz ki.
jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapvetően boldog, harmonikus kapcsolatban szeretnél élni, akkor olyan férfit kell keresned, akivel összeillik a személyiségetek, értékrendetek és életszeméletetek, nem pedig olyannal összejönni, akivel egyáltalán nem, aztán évekig teljesen feleslegesen abba a reménytelen "mission impossible" projektbe teletolni a saját értékes idődet és energiádat, hogy egy felnőtt embert alapvető változásra próbálj rávenni.


Ez kb. olyan, mintha epres gyümölcstortát akarnál sütni, kimennél a piacra, de aztán eper helyett uborkát vennél "miért ne, végül is jól néz ez is" alapon, aztán utána azok keseregnél hetekig, hogy milyen ehetetlen vacak lett a végeredményt, pedig te mindent megtettél a siker érdekében.

jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő megbetegít téged, nem vagy boldog, ő megmondta, hogy nem változtat.

Szerinted mit kéne tenned?

jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!