Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt és meghalt a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és meghalt a párom! Jogos amit gondolok/érzek? Lent kifejtem!

Figyelt kérdés

A párom nemrég sajnos elhunyt, viszont a halála előtti hetekben furcsán viselkedett, minden jel arra utalt, hogy volt valakije. Még szakítani is akart, persze ezt nem mondta így ki de utalgatott rá! Nagyon titkolózott, rejtegette a telefonját - mivel rajta is kaptam egyszer, hogy nagyon írogat valakivel persze állítása szerint csak haverral, de gyanúsan takargatta, hirtelen soha nem ért rá, nem akart szexelni se, stb. Sőt még egyszer "poénból" mondott is valami olyat, hogyha én nem lennék neki akkor valaki már sorba állna nála(?) vagy valami ilyesmit. Pedig rendben voltunk és nem volt semmilyen vitánk! Én nagyon szerettem őt, bíztam benne és nem elég, hogy meghalt, de nagyon valószínű, hogy még el is árult engem, hazudott. Viszont a telefonját nem volt lehetőségem megnézni és az ugye a családjánál van.

Arra gondoltam, hogy elkérném tőlük a telefonját, hogy megnézhessem az üzeneteit de lehet bunkóság lenne ilyet kérni és a személyes dolgaiban turkálni, de közben meg úgy érzem jogom van tudni az igazat! Mert nagyon fáj, hogy nincs már itt de közben haragszom is rá ahogy viselkedett főleg ha meg is csalt. És tudom már felesleges abból a szempontból hogy már nincs itt, de ha esetleg lenne kézzelfogható bizonyítékom akkor lehet, hogy könnyebben el tudnám engedni és könnyebb lenne lezárni. Szerintetek?



máj. 29. 23:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem inkább gyaszold olyan mintha ez jobban zavarna minthogy meghalt:O
máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
32%
Már eleve nem szép dolog kijelentened, hogy megcsalt a párod, mikor nem is vagy biztos benne. Lehet, túl kombinálod a sztorit, csak azért, mert láttad írogatni valakivel. Bárki dolgaiban meg kutakodni nem tartom tisztességes dolognak, akár él, akár nem. Gyászold meg és kattanj le a témáról. Nekem meghalt a férjem, jó mondjuk ő nem viselkedett furcsán, de eszembe se jutott: "Na most akkor megnézem a telefont, emaileket,stb. Had tudjam csak meg, tényleg hű volt-e!" Jó szándékból írom, a családot pedig hagyd békén!
máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
34%
Megcsaláshoz közeli jelek vannak. Nagyon rossz helyzetben vagy kérdező én téged sajnállak a legjobban. Meghalt akit szerettél és még lehet előtte meg is csalt. Harag vegyes gyász. Ezt érthető h nehezen dolgozod fel. Én nem is tudom mit tennék. Ha sok éve együtt vagytok sok emlékkel akkor talán meg sem nézném mert nem akarnám h így emlékezzek rá akit szerettem. Valaki lehet belekavart az érzelmeibe és ment a feje után aminek lehet az lett volna a vége h rájön h nem érdemes egy biztos kapcsolatért elhagyni téged. Lehet nem is történt konkrét megcsalás csak max beszélgetés. Ha viszont nem vagytok régóta együtt max pár hónap vagy 1, másfél év akkor megnézném azért. Ez még talán nem olyan hosszú idő de legalább rájönnél milyen ember volt. Mert aki egy rövid kapcsolat alatt már félrelép akkor az nem jó ember. Hosszú kapcsolatban több év után előfordulhatnak kilengések persze az is gerinctelen dolog, de ha nem volt szex, randi stb, még megbocsáltható.
máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ti amúgy milyen telefonos magánéletről beszéltek párkapcsolaton belül? A párkapcsolat a magánélet! Azon kívül nincs második, harmadik meg negyed magánélet. Vagy most komolyan, ezeket a magánéletes embereket az orruk előtt is megcsalhatják is inkább megalázkodnak minthogy belenézzenek a másik telefonjába és kiderítsék azt amiről amúgy is joguk lenne tudni? Édes jó istenem...
máj. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
#22 Már miért kéne "békén hagynom" a családját? 😃 Mikor rendszeresen beszélünk, jó a viszonyunk + támogatjuk egymást és együtt próbáljuk feldolgozni azt, amit aligha lehet?
máj. 31. 15:09
 26/29 A kérdező kommentje:
#24 Hát igen.. Az egy dolog, hogy nem voltunk házasok de itt egyesek úgy állítják be, mintha kb semmi közöm nem lett volna és nem is lenne hozzá
máj. 31. 15:12
 27/29 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, azóta sikerült egyeztezni és meg fogom nézni.
máj. 31. 15:37
 28/29 anonim ***** válasza:
46%
Te vagy az Roli?
jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Noren1989 ***** válasza:
Ő az.
jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!