Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt és meghalt a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és meghalt a párom! Jogos amit gondolok/érzek? Lent kifejtem!

Figyelt kérdés

A párom nemrég sajnos elhunyt, viszont a halála előtti hetekben furcsán viselkedett, minden jel arra utalt, hogy volt valakije. Még szakítani is akart, persze ezt nem mondta így ki de utalgatott rá! Nagyon titkolózott, rejtegette a telefonját - mivel rajta is kaptam egyszer, hogy nagyon írogat valakivel persze állítása szerint csak haverral, de gyanúsan takargatta, hirtelen soha nem ért rá, nem akart szexelni se, stb. Sőt még egyszer "poénból" mondott is valami olyat, hogyha én nem lennék neki akkor valaki már sorba állna nála(?) vagy valami ilyesmit. Pedig rendben voltunk és nem volt semmilyen vitánk! Én nagyon szerettem őt, bíztam benne és nem elég, hogy meghalt, de nagyon valószínű, hogy még el is árult engem, hazudott. Viszont a telefonját nem volt lehetőségem megnézni és az ugye a családjánál van.

Arra gondoltam, hogy elkérném tőlük a telefonját, hogy megnézhessem az üzeneteit de lehet bunkóság lenne ilyet kérni és a személyes dolgaiban turkálni, de közben meg úgy érzem jogom van tudni az igazat! Mert nagyon fáj, hogy nincs már itt de közben haragszom is rá ahogy viselkedett főleg ha meg is csalt. És tudom már felesleges abból a szempontból hogy már nincs itt, de ha esetleg lenne kézzelfogható bizonyítékom akkor lehet, hogy könnyebben el tudnám engedni és könnyebb lenne lezárni. Szerintetek?



máj. 29. 23:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Sztm engedd el a témát...
máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem értelmetlen lenne.Semmi mást nem érnél el,csak meggyűlölnéd és nem a szép emlékekre emlékeznél,hanem harag lenne benned.

Sajnos ő elment,teljesen mindegy már,hogy mit csinált.Neked sajnos így vagy úgy,de tovább kell lépned.

Volt olyan ismerős,aki anno még szexvideókat is talált a halott párja telefonján,miközben megcsalta.Utána sokszor mondta,hogy bár ne látta volna.

Inkább emlékezz a szépre,mást már úgysem tehetsz.

Sok erőt kívánok,kérdező!

máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
már késő
máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

"Pedig rendben voltunk és nem volt semmilyen vitánk!"

Lehet, hogy vitátok nem volt, de egyáltalán nem voltatok "rendben" (legfeljebb a felszínen), hiszen nem működött köztetek a kommunikáció, hiányzott a kölcsönös őszinteség, a megoldásra való törekvés. A kapcsolatotok egyértelműen leszálló ágban volt, ha a "párod" nem hal meg, valószínűleg otthagyott volna előbb-utóbb.

máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
37%

Őszinte részvétem, kérdező.:(

Szerintem jó ötlet megnézni a telefonját, a legrosszabb bizonyosság is jobb a bizonytalannál és segítene a lezárásban.

Meg szabbad kérdezni, hogy miben halt meg ilyen hirtelen?

máj. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálom, ami történt.

Ez azért több kérdést is felvet. Miben halt meg? Lehet, nem illik ezt feszegetni, da kérdés szempontjából fontos lenne. Lehet, előre tudta, hogy nincs sok neki hátra és azért viselkedett furcsán? Talán emiatt akarta, hogy ne legyen olyan szoros a kapcsolatotok, h ne fájjon annyira az elvesztése?

máj. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Oldfire ***** válasza:
49%
Halottról jót, vagy semmit.
máj. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

Szerintem hagyd, már nincs értelme ezzel foglalkozni.

máj. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Elkérném azzal hogy kéne belőle pár haver vagy szerelő telefonszáma meg ilyenek.
máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Noren1989 ***** válasza:
43%

Szerintem a megcsalós sztorit nem kéne kombinàlni a meghalóssal.


Kicsit túlzàs kamunak. Màrh úgy értem, h ízléstelen.

máj. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!