Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha hiányolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha hiányolom, hogy a barátnőm néha legyen dögös és vigyázzon az alakjára?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a barátnőmmel és az elején még igyekezett szexi lenni és csinos ruhákat hordott. Nem volt akkor se egy nádszál de azóta elég sok lett a súlyfelesleg rajta.

Természetesen próbáltam beszélni vele de mindig sértődés lett a vége. Mindig átmegy védekezésbe és megsértődik, hogy nem érzi magát biztonságban a kapcsolatban mert ha elhízik akkor már nem fogom szeretni. Példálózik betegésgekkel ami miatt kórosan el lehet hízni. De nála szó sincs ilyesmiről.

A múltkor elhívtam egy romantikus vacsorára mert olyankor mindig kicsit kifesti magát és csinosan felöltözik (már rég nem voltunk kettesben randizni). Erre felajánlotta, hogy inkább maradjunk otthon és fözzünk valamit kettesben. Ebből persze az lett, hogy csinált egy csomó kaját (én csak tébláboltam mert nem szeretek főzni) és addig evett amíg megfájdult a hasa. Amikor a telefont a hasa és a mellei közé tette és nem esett le akkor adtam egy puszit és elmentem lefeküdni.


Kezdek rájönni, hogy ez a téma neki nem is fontos. Csak úgy tesz mintha az lenne mert én unszolom. Már ott tartunk, hogy kezd toxikus lenni részemről ez az egész mert számomra fontos, hogy ne csak akkor legyen szex amikor napok után kanos vagyok. Vett bérletet az edzőterembe de csak akkor megy amikor van ideje és pont én is megyek. Egyedül soha. Mindig tervezi, hogy megy de a napi bevásárlás is nagyobb prioritásnak örvend. Elkezdett diétázni de kétnaponta "cheat day" van.


Ő 30 éves, én 33 de úgy elünk mint valami 40 éves házasok.


máj. 22. 22:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is hasonló a helyzet mint nálatok de beszélni nem lehet vele pedig már egészségügyi tünetei is vannak. Eredebelől ről plusz 15 kiló van rajta és nem így ismertem meg.


Elkezdtem életmódváltással is ehhez kötődő termékkel foglalkozni és forgalmazni.

Azt mondta ki akarja próbálni és ő akarta ezt én nem hoztam szóba, megvettem amit kér. Tegnap próbáltunk kettőnkről beszélgetni és azt mondta hogy hagyjam a fogyókúrával mert nincs ideje rá. viszont itthon semmit nem csinál azon túl hogy hazajön vacsorázik és fürdik.

máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
28%
30. Tök mindegy nehezebb társat találni 30 felett mert sokan házasok. Tele van a társkereső elvált, gyerekes,rosszul kinéző emberekkel. Haver mindig mutatja és bánja hogy nem házasodott meg a régebbi rendes barátnőivel. De az ő gondja ha ennyiért valaki felad egy jó működő kapcsolatot az ő baja.
máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
88%

En egyszerűen azt mondanám neki, hogy ne legyen sértődés, de azért érezze, hogy ő is tehetett volna többet, hogy

"Nem a te hibád aranyom, én nem tudok kövér nővel együtt élni, mert megöli a vágyat bennem."

Puszi és elmész.

Sajnos a csajod ilyen, önuralma nulla, valszeg 5-6 év és a duplája lesz a mostaninak.

máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
69%

En nem tudnek vonzodni a ferjemhez, ha tul sokat szedne fel. Szeretnem, tisztelnem, de meghalna a szexualis eletunk. Persze, hogy valtozik az ember teste x ido utan, viszont a kerdezoek meg csak 2 eve vannak egyutt, hacsak nem betegseg vagy terhesseg az ok, akkor szimplan ellustult a baratnoje, ez van.

Lehet felszinesnek nevezni vagy lepontozni.

máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen, nincs semmi életcélja, motiválatlan, túlsúlyos, unalmas…..látszólag már nem is vonzódsz hozzá, szerintem itt a szakítás az egyetlen ésszerű döntés, nem illetek össze.
jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!