Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretjük egymást, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretjük egymást, de mégis hiányolok több dolgot a kapcsolatunkban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, de még semilyen komoly közös programunk nem volt. Ő nagyon otthonülős típus,utálja az embereket, én pedig szerettem mindig csavarogni,főleg minden hétvégén bulizni és lerészegedni. Alkohol nélkül nem tudtam szórakozni.Az egész életem a munkáról és a hétvégi bulizásról szólt és néha sétálni vagy biciklizni a barátaimmal.Amióta vele vagyok, mindenről lemondtam,mert nála nincs számomra fontosabb dolog a világon. Nagyon sok mindenben megváltoztam. Nem járok már bulizni meg sehova, cserébe itthon ülök a barátnőmmel meg a szüleimmel a TV be vagy a telefonba bújva és ki nem tesszük a lábunkat. Nem járok bulizni, letettem az alkoholt (amit neki köszönhetem és magamra is büszke vagyok emiatt), a barátokkal is sokkal ritkàbban találkozom,szinte már alig.


Ami miatt vele vagyok: nagyon értékes lány és mindig is ilyet akartam magam mellé: szorgalmas, okos, tudja értékelni és becsülni a jóságomat(amit mások csak kihasználtak),sokat segít és nagyon szereti a szüleimet, tetszik hogy nagyon bújós, amikor bajba voltam, ő megmutatta hogy mellettem áll,szereti a nyugalmat és én is(csendben is jól érezzük magunkat)A rossz és hanyag szokásaimon változtattam. Bebizonyította hogy szeret, apró tettekkel és kedves ajándékokkal,szerelmi vallomásokkal.Imádok vele ölelkezni,csókolózni, szex is jó.Sokat segít a szüleimen.Nem iszik és nem cigizik,nem bulizós fajta


Ami zavar meg amit hiányolok: közös programok.Elvileg most kezdünk el majd járni mindenfele , de nem hiszek teljesen abba hogy akarni fog

. Néha még arra is úgy kell rábeszélni hogy menjünk el sétálni. A napunk legnagyobb része abban tellik el hogy segítünk a szüleimnek ,aztán leülünk velük a nappaliba TV- zni. Legkevesebb időt töltünk kettesbe és az sem minőségi.A szex is lehetne sűrűbbb (heti 1 szer csináljuk). Mivel könnyen felkapja a vizet ezért néha nem lehet vele semmit megbeszélni. Vannak még dolgok de nincs kedvem felsorolni, ezek most a lényegesek.


2023. febr. 26. 23:55
 1/9 A kérdező kommentje:
És ténlyeg sokat nevetünk meg viccelődünk. Ez minden rosszat kárpótol. Meg olyan szép ajándékokat kaptam tőle,amilyeneket még senkitől. És szívből nekem szánta.
2023. febr. 26. 23:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ő nagyon otthonülős típus,utálja az embereket, én pedig szerettem mindig csavarogni,főleg minden hétvégén bulizni és lerészegedni."

.

Nem is olvasom tovább. Halott ügy.

2023. febr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval nagyon meg kell becsüljem ezt a lányt,mert ténlyeg sokat ér, a jó tulajdonságai miatt. De legbelül meg nem akarom a TV előtt megöregedni és olyan életet élni. Fiatal vagyok,világot akarok látni,nem bezárkózni a házamba életem végéig. Ő szerintem inkább ezt szeretné, annyira utálja az embereket.
2023. febr. 27. 00:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbálok hozzá alkalmazkodni és szeretném hogy működjön. Ha akarjuk menni fog szerintem
2023. febr. 27. 00:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert utalja az embereket? Terapiara lenne szuksege. Van egeszeges otthonules, jo neha csak otthon dogleni, de aki a tobbi ember miatt nem jar sehova, az szakemberre szorul.
2023. febr. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 3 hónap után zavar akkor később se lesz jobb. Ő ilyen típusú ember, az ilyet nehéz kimozdítani. Lehet valaki hiper szuper cuki meg minden, de ha nem passzoltok akkor nem lehet mit tenni.

Amúgy beszéltél vele erről?

Egy kis történet rólam és az exemről. Ő nem szeretett otthon ülni, folyamatosan mennie kellett valahova, magyarul nem bírt megülni a hátsóján. Nekem is szükségem van a kiruccanásokra stb, de neki jóval több igénye volt rá, és esetek többségében mindig egyedül ment. Természetileg, erkölcsileg ugyan olyanok vagyunk/voltunk, de ettől függetlenül nem működött, igaz nálunk a szex is tré volt, de ettől függetlenül is hiába hasonlítottunk sok mindenben ha másban nem voltunk jók együtt.

Hány évesek vagytok?

2023. febr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már legalább negyedjere írod ki. Egy nulla ez a kapcsolat, a csaj nem normális, te pedig kapcsolatfuggo vagy. NEM ILYEN EGY NORMÁLIS KAPCSOLAT.



24N

2023. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De én imádok vele lenni. Szerintem képes lennék alkalmazkodni hozzá. Menni fogunk majd úgyis mert tervben van , de ritkán. Néha én is azt érzem hogy legszívesebben lenyugodnék már és nyugalmat akarok. 25 vagyok ő pedig 21
2023. febr. 27. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól van, élj csak alom világban közel 30 évesen 🤣 minek írsz ki kérdést, ha ennyire biztos vagy a dologban?

Te is tudod, hogy nem mentek sehova, hogy egy kapcsolat nem attól jó, hogy mindenben alkalmazkodsz a másikhoz és a tervek sok esetben csak tervek maradnak.

De hat akkor élj a kis tevkepzeteidben🤣

2023. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!