Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha hiányolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha hiányolom, hogy a barátnőm néha legyen dögös és vigyázzon az alakjára?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a barátnőmmel és az elején még igyekezett szexi lenni és csinos ruhákat hordott. Nem volt akkor se egy nádszál de azóta elég sok lett a súlyfelesleg rajta.

Természetesen próbáltam beszélni vele de mindig sértődés lett a vége. Mindig átmegy védekezésbe és megsértődik, hogy nem érzi magát biztonságban a kapcsolatban mert ha elhízik akkor már nem fogom szeretni. Példálózik betegésgekkel ami miatt kórosan el lehet hízni. De nála szó sincs ilyesmiről.

A múltkor elhívtam egy romantikus vacsorára mert olyankor mindig kicsit kifesti magát és csinosan felöltözik (már rég nem voltunk kettesben randizni). Erre felajánlotta, hogy inkább maradjunk otthon és fözzünk valamit kettesben. Ebből persze az lett, hogy csinált egy csomó kaját (én csak tébláboltam mert nem szeretek főzni) és addig evett amíg megfájdult a hasa. Amikor a telefont a hasa és a mellei közé tette és nem esett le akkor adtam egy puszit és elmentem lefeküdni.


Kezdek rájönni, hogy ez a téma neki nem is fontos. Csak úgy tesz mintha az lenne mert én unszolom. Már ott tartunk, hogy kezd toxikus lenni részemről ez az egész mert számomra fontos, hogy ne csak akkor legyen szex amikor napok után kanos vagyok. Vett bérletet az edzőterembe de csak akkor megy amikor van ideje és pont én is megyek. Egyedül soha. Mindig tervezi, hogy megy de a napi bevásárlás is nagyobb prioritásnak örvend. Elkezdett diétázni de kétnaponta "cheat day" van.


Ő 30 éves, én 33 de úgy elünk mint valami 40 éves házasok.


máj. 22. 22:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincsen, hogy nincsen ideje egy kis mozgásra. Mindenkinek arra van ideje amire szakít. Van aki naponta edz és mégis jut rá idő pedig amellett minden más teendője is van mint bárki másnak. Szóval lépj le ebből a kapcsolatból, nem tudod és nem is kell évekig unszolni. Magától meg nem fog változni.
máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem tetszik keress mást. Te biztos tökéletes vagy és tapadnak rád a csinosnál csinosabb nők.
máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
82%

"Esetleg kedvesen fel lehet neki vetni, hogy ha vele halott a szexualitás, neked vannak igényeid, és ezeket mással fogod akkor kielégíteni."


Pedig ez fenyegetés.

máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
8%
Tanítsd meg a lányt, hogy egy férfinak a világon semmi nem számít, csak a Szent Alak.
máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
73%

Ti egyáltalán nem illetek össze!

Már mikor összejöttetek akkorse volt nádszál, láttad hogy nem sportol, és szeretett enni.

Azóta sem változott nála a dolog, ő ilyen.

Te pedig jössz az elvárásaiddal és cseszegeted őt. Nem árult zsákbamacskát, hogy ilyen. Megbeváltoztatni ne akarj senkit. Nekem nem kellene olyan pasi aki a súlyom muatt csesztetne mindíg, meghogy sportoljak! Keress olyat, akinek ez fontos! Gondolom más nem jutott neked! Félre ne értsd a csajt sem védem.

máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%
Mennyire sértve érzi magát itt néhány válaszadó :D pedig ez van, senki nem szereti, ha a párjának csak addig fontos az igényesség, amíg még nincs sínen a kapcsolat.
máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen érthetőek az érzéseid, kérdező. Normális kapcsolatban a felek fontosnak tartják, hogy tessenek egymásnak (persze saját maguk, valamint a józan ésszel elvárható kereteken belül). A helyedben belengetném, hogy én eredetileg egy csinos és igényes lányt ismertem és szerettem meg, és úgy érzem, ezzel az egyre nagyobb punnyadással hosszabb távon egyre kevésbé fogom jól érezni magam ebben a kapcsolatban, úgyhogy beszélgessünk őszintén és találjuk ki, hogy mit lehetne csinálni, szívesen támogatod benne, ahogy abban is, ha az élet más dolgaiban adódtak nehézségei és ezekhez köthető az is, hogy elhagyta magát. (remélhetőleg egyébként le se kell írnom, hogy támogatod őt az élet más dolgaiban is)

Ha meg abszolút nem partner abban, hogy változás legyen, akkor tényleg keressél mást, ő meg hízzon és lustuljon magának, ahogy akar. Fiatal vagy még ahhoz, hogy úgy élj, mint a már csak megszokásból együtt levő megkopott idős párok.

máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
17%
16, de ő a kapcsolat elején sem volt nádszál.
máj. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
88%
#17 Ja, mert ha valaki az elején sem volt nádszál, akkor nyugodtan hízzon a világba, határ a csillagos ég? "A kapcsolat elején sem volt nádszál, de azóta elég sok lett a súlyfelesleg rajta." Így írta a kérdező. Én ezt úgy értettem, hogy eredetileg volt egy kis husi, most helyette van jó sok zsír és szinte gurul. Ég és föld a különbség.
máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%
(#18-nak ment)
máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!