Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok megtartotta az exeiről készült fotókat? Mit gondoltok erről? Különösen, ha meztelen fotók is vannak?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat esetén kérdezem ezt, főleg 30 év felettieket vagy házasokat.

máj. 22. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:

Igen, ez így van. A faszik egy része jobb szereti kidobni az egész kapcsolatot, mint valamit "állítani" rajta. (Az autóval kapcsolatban tökéletesen működik az ellenkezője.) Ezt nevezed te megoldás keresésnek és megoldásnak. Végülis ez is egy megoldás, csak semmire sem való.

Na vajon miért nem szakítottam vele?! Mert mondjuk ezen kívül jól megvagyunk, nincs vita, nincs külön vélemény?! És azért mert a nők többet gondolkoznak és tesznek egy másik emberrel együtt, mint amit a faszik (nagy része) összesen gondolkozik. Aki ezt hisztinek véli, annak marad az egyik csaj ma, 2 hónap múlva a másik, és ez megy holtomiglan, mert nem vagytok képesek egy felnőtt kapcsolatra. Nektek kellene felnőni. Szerintetek a nők miért empatikusabbak és többet éreznek és gondolkoznak?- azért hogy ne kretén legyen az összes ember a földön, mert ők nevelik a gyereket és gondoskodnak a családról. Ha már szóba hoztad most a "nők így, a férfiak úgy" témát.

Mit írogatsz ide hülyeségeket?- Szerinted vele erről nem beszéltem? Szerinted kivel kezdtem?

A pasik szokták azt csinálni, hogy ha valami nem jó, akkor a haverjának mesél róla. Ilyen intellektuális dolgokat, hogy hú képzeld, nem engedte, hogy az arcára verjem... Mondjuk ezeket kellene az aktuális partnerrel megbeszélni és nem a havernak ilyen f@$zságokat kitálalni.

Ehhez képest mekkora gáz igaz, hogy megkérdeztem a gyakorikerdesek-en...., hogy ki mit gondol erről. Mennyivel egyszerűbb lett volna kidobni az egész kapcsolatot, mert én nekem az volt az első gondolatom, hogy ez nem túl jó, hogy ott vannak a pucér csajai.

A legtöbb ember tudott normálisan válaszolni:

zavar, nem zavar, nem tudom, stb.

De pár embernek, veled az élen #69-es, mindenkibe bele kellett állni, akinek nem tetszett a válasza.

Így viseld, ha valaki viszonozza.

máj. 29. 16:15
 72/84 A kérdező kommentje:

Ja, most már siránkozás.

Megoldás= az első össze nem illő dolognál hagyni kell mindent a francba, értem. Jó megoldás, kezdő agyhalottaknak

máj. 29. 16:19
 73/84 anonim ***** válasza:

„nem túl jó, hogy ott vannak a pucér csajai“ – FÉNYKÉPEKRŐL beszélünk. Elmondásod szerint másfél évtizeddel ezelőtt készült fényképekről, tehát azok a pucér testek már nem is léteznek abban a formában.


Nem létező dolgokra vagy féltékeny. Gratulálok ;-)

máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 A kérdező kommentje:

Ja és picsogás

Te nőként akkor ezek szerint az összes nőt képviseled, valószínűleg.

De semmi baj, te vagy a faszik álma, legyetek el jól

máj. 29. 16:22
 75/84 A kérdező kommentje:

#74

Ezt már megbeszéltük.

Én is gratulálok, ha ezektől neked ilyen nehéz lenne megválni

máj. 29. 16:23
 76/84 anonim ***** válasza:
Amit én ki akarok dobni, azt kidobom. Nem azt, amit a nőm akar kidobni. El tudom dönteni, hogy megválok-e bármilyen dolgomtól; nem vagyok rászorulva, hogy a nőm döntse el helyettem.
máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet érteni ezen azóta sem, hogy nem féltékeny vagyok ezekre a fotókra, hanem zavar???!!!

Ez olyan mintha az zavarna, hogy picasso-ra költ milliókat és aztán tőlem kér pénzt kenyérre.

máj. 29. 16:28
 78/84 A kérdező kommentje:
Ez még mindig nem változtat azon, hogy van aki szerint meg ez a hülyeség 🙋
máj. 29. 16:30
 79/84 anonim ***** válasza:
Miért zavar? Hogyan tud téged zavarni valaki másnak a fényképe?
máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
75%
itt az egyetlen egy agyhalott az te vagy kedves óvodás, sajnálom a csávódat :)
máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!