Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted tetszek neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted tetszek neki, vagy lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Mindenki azt mondja, hogy összeillenénk, mivel mind2-en okosak vagyunk, de nem gyíkok. :D Nagyon kedves, amikor még alsósok voltunk állandóan csúfoltam tőlem kapta a gúnynevét :D Régen 1 éve tetszett a barátnőmnek, de azóta a barátnőmnek van barátja. Amikor tetszett a barátnőmnek azt mondta a tanár nekünk, hogy a fiúnak sose kellene a barátnőm, mivel: elég dilis, nagyon buta és olyan szokásai vannak. Tehát ebből láttam, hogy ez a fiú kicsit magasra tette a mércét, eddig nem is volt barátnője. (nem csodálom) Nagyon helyes és nagyon kedves is, sose nem genyózik senkivel. Kicsit szégyenlős is, bejelöltem őt egy közösségi oldalon még régebben amikor nem tetszett, igazából azért jelöltem be mert le voltam maradva matekból és gondoltam megkérdezek valamit, de aztán nem kérdeztem ( hiányoztam azért maradtam le). Nem vagyunk osztálytársak, évfolyam társak vagyunk. Egyszer bele akadt a táskám az övébe :D Ma pedig amikor egyikőnk se figyelt és egymásnak mentünk, elég kínosan éreztem magam, ő megállt és csak nézett én meg gyorsan tovább mentem. Olyan aranyos, szerintetek csináljak valamit? Ja és amikor elmegyek mellette látom, hogy néz, annyira aranyos. Eddig csak a hülyéket néztem ki, most végre egy normális srác is megtetszett, aminek örülök, tehát nem akarom el szúrni. Mi legyen?
2010. okt. 28. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:
14/L 14/F
2010. okt. 28. 15:53
 2/4 anonim ***** válasza:
tul sok romantikus regenyt olvastal. amugy te ne csinalj semmit. vard hogy o kezdemenyezzen. egyszeru.
2010. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy romantikus regényt se olvastam.
2010. okt. 28. 18:43
 4/4 Zsuzskah válasza:

hát h ha nem mer kezdeményezni akkor próbáld meg te ...

de még várj egy kicsit .. figyeld meg h télleg úgy néz e meg ienek :D

2010. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!