Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam, h a becsületem kárba vesszen?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége a 6éves kapcsolatomnak...nekem ő volt az első. (16 voltam amikor összejöttünk és most 22 éves nő vagyok.) Egy másik csaj miatt lett vége...

A problémám az, hogy most iszonyatosan nagy szeretethiányom van.:(:( Megismertem egy srácot myvipen, aki jóval fiatalabb nálam és úgy érzem mintha szerelmes lennék...mert egyfolytában csak Rá gondolok, és amikor fel jön msn-re (mert csak ott szoktunk beszélni), akkor érzem a gyomromban a "kis pillangókat". :) De ma összevesztünk, megsértődött, mert nem küldtem neki olyan képet, amin látszódik a mellem. Pedig előtte azt mondta h kezd megszeretni...stb. De mégis azt mondta h akkor keres más lányt. :(

Tudom, h nem lett vna ebből komolyabb kapcsolat a kor miatt, de valahogy mégis szomorú vagyok. :( Azon gondolkodtam, hogy nem fog érdekelni senki és semmi. Én is élni fogom az életem és "játszani" fogok a pasikkal ahogy ők is teszik a nőkkel. Úgy veszem észre,h sajnos a mai világban már csak ez megy. :( Én hiába bízom meg akárkiben, és hiába áldozok fel mindet, csak azért h a másik boldog lehessen... mert sajnos nem ezt kapom vissza. :( Most nincs szükségem hosszú kapcsolatra, de valahogy mégsem vagyok híve a rövid és 1 éjszakás kalandoknak. Nem érezném jól magam. De mégis vágyom arra h valakihez odabújhassak, és kapjak szép szavakat...:(


Szerintetek jól döntenék ha már nem érdekelne, az h ki mit gondol rólam és azt csinálnék amit akarnék? Arra gondolok, hogy... én igazából attól tartok, h a becsületem kárba vész. Pl. ha belemegyek egy 1 éjszakás kalandba. Még nem tudom, h megtudnám e tenni...lehet h igen...lehet h nem...


Köszönöm, h elolvastad kedves Olvasó...De a válaszokat is!


2010. okt. 27. 23:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%
09:22! Te Isten vagy h. mindenre tudod a valaszt?
2010. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg képes vagy azt csinálni amit szívből szeretnél akkor tedd meg. De csak ha tényleg szeretnéd. Akkor nem lesz semmi baja a becsületednek. Mert a becsületed a te magad által meghatározott dolog. Ha belefér egyéjszakás kaland,akkor hajrá. Ha nem, akkor ne tedd. De ne más mondja meg neked, hogy mi a becsület, mert senki nem tudhatja, csak te, hogy benned mi zajlik. Nekem életemben két pasim volt. Most vagyok 36. De ha úgy érezném, hogy szeretnék megtapasztalni egyéjszakás kalandot, kipróbálnám. És tükörbe néznék vidáman, hogy lám ennyi tapasztalattal is gazdagabb lettem. Aztán megfigyelném mit jelentett ez a kaland belül, és ha úgy érzem, újra megtenném. De ha nem jó ami visszamarad belőle, akkor ennyi volt. Ne másnak akarj megfelelni, hanem magadnak. Aki kockáztat, az már nyert, mert volt mersze beszállni a játékba. Ezt valami okos ember mondta, nem tudom kicsoda. Lehet hogy nem lettél okosabb ettől, de hátha valami mégis lejött ami hasznos.
2010. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
09.28! Nem vagyok , de a Csernus sem az!
2010. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Az első Olvasónak: köszönöm szépen a bíztatást! Igazad van... az összhatás és a belső a fontos…csak az a baj, hogy sokan nem így fogják fel. :(



A második olvasónak: én igazából nem vagyok olyan ember, aki kihasználja a másikat. És pont ezt rontottam el az előző kapcsolatomban is. Mondtam neki a kapcsolat elején, h nem kell h engem ide-oda elvigyen meg vegyen mindent amit csak szeretnék, mert tudtam, h nem úgy állt anyagilag. Sokat veszekedtünk is emiatt, mert nem engedtem, h pl. a 30.000. Ft-jából megvegye nekem 15.000ért a nadrágot amiről álmodoztam. Aztán ehhez szépen hozzászokott, és 4 éve h már jól keres, nem vitt sehová, nem igazán akart venni már nekem dolgokat stb. De nem is ez a lényeg…. Csak arra szerettem vna kitérni, h nem szoktam kihasználni senkit.

Jó a meglátásod, miszerint nem tudom, h valójában mit szeretnék. Ez igaz. Hosszú kapcsolatot most még biztos, h nem, de valahol mégis azt érzem, h jó lenne vkihez odabújni, és szeretgetni stb. De 1 éjszakás kapcsolatba sem mennék bele..szerintem.



3. Olvasó: nem a neten ismerkedem, csak még régen ez a fiúcska megjelölt vipen , aztán felvett msn-re és mostanába többet beszéltünk ott.:) Itt nem a dugáson van a hangsúly… hanem az érzelmeken. Szeretethiányom van és jól esne ha valaki magához ölelne, stb….



00:03-as Olvasó: Ezzel mondtál nekem valamit….:):) Köszönöm a bátorítást.:)



00:07-es Olvasó: A becsület úgy jön a dugáshoz, hogy én tisztességesen nőttem fel, és szerintem büszke lehetek arra, hogy 22 évesen csak 1 ffival voltam szexuálisan együtt. És nem keféltem félre sosem! A másik pedig az, hogy társas lények vagyunk, és főleg szinte úgy nőttem fel h volt mellettem vk. Na de ez mind1. A lényeg , h mint a fentiekben is írtam jól esne odabújni vkihez stb. akinél érzem a szeretetet, akitől kedves szavakat kapok, de még nem szeretnék újabb kapcsolatot senkivel, de mégis… szóval érted…:) Én sem tudok magamon kiigazodni… Jól esne egyet *****, de nem tudnám megtenni h csak egy 1 éjszakára vállalom be. És attól félek, hogy ha mégis bele mennék, akkor utána hogy érezném magam. Lehet, h ribinek…:( És ettől félek… Igen abban igazad van, hogy nem kéne bűntudatomnak lennie csak azért mert az élvezet miatt lefekszem vkivel… de attól félek, hogy utána az a ffi is mit gondolna rólam. ,,Na ez is megvolt” vagy, h ,, Milyen könnyen odaadta magát” vagy ilyen ribi meg olyan ribi. Érted?



KÁELEF: Köszönöm, hogy kiálltál mellettem így ismeretlenül és, hogy együtt érzel velem.:) Ari vagy…:)


00:48-as Olvasóm: lehet, h igazad van sajnos…:( Gyerekes dolog ez…és igen sajnos naív vagyok, de nem éretlen! Az biztos!!!



02:05-ös Olvasó: Kikérem magamnak, hogy nem tudom elképzelni az életet dugás nélkül!!!!! Nem ezt írtam!


03:51-es Olvasóm: Ez egy jó meglátás…:) Lehet, h ezt fogom tenni.:) Köszönöm!!!:)



07:24-es: Igen azon már rajta vagyok, h társaságba járjak, és majdnem minden hétvégén megyek bulizni, a régi barátokkal és barátnőkkel újra felvettem a kapcsolatot…ezekkel nincs gond. Köszönöm!:)



07:27-es Olvasóm: ,, a nők általában nem tudnak érzelem nélkül szexelni és az egy éjszakás kaland után érzelmileg már kötődhetnek és akkor megint ott a szenvedés, akkor az önbecsülés megint a béka feneke alatt lesz” Ezt nagyon jól megfogalmaztad!!! Ez pontosan így van!!!


,, A tanácsom az, hogy engedd el magad, vegyél egy szép ruhát és menj el a barátnőiddel és szórakozz, legyél nő , flörtölj és bulizz, élvezd a szabadságod, fiatal vagy még ne fuss rögtön egy másik fiú karjaiba , az élet szép és fiú nélkül is lehet élvezni! majd megtalálod azt akiért érdemes lesz feladni a szabadságod és ő nem a melledre lesz kíváncsi hanem RÁD!” Ezt szerintem sokszor elfogom olvasni!:) Lehet, h mégiscsak ez lesz a legjobb megoldás! :) Köszönöm!


07:49-es Olvasóm: Akkor már te is tapasztaltad, amit én. Írtad, h te is ugyanazt érezted, mint én... Most így vissza gondolva, másképp csinálnád, mint ahogy...? Nem bántál meg semmit? Vagy azért voltak olyan helyzetek amit igen…(?) Én is tartok attól, h megint csalódni fogok és ezért akarok egy kicsit bekeményíteni a ffiakkal szemben. :) Eleget áldoztam már fel! És ezen szeretnék változtatni.


09:12-es Olvasóm: Köszönöm a videót! Szerinted én is szeretetkqrva vagyok?:O:O:O Ez fáj…:)



11:36-os Olvasóm: Nem biztos, h képes lennék megtenni…

,,Aki kockáztat, az már nyert, mert volt mersze beszállni a játékba.” Ezt még nem hallottam, de szem előtt fogom tartani!:) Tetszik…:) Köszönöm!


Köszönöm mindenkinek, h megosztotta velem a véleményét! :) Még jöhetnek válaszok…:)

2010. okt. 28. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!