Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam, h a becsületem kárba vesszen?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége a 6éves kapcsolatomnak...nekem ő volt az első. (16 voltam amikor összejöttünk és most 22 éves nő vagyok.) Egy másik csaj miatt lett vége...

A problémám az, hogy most iszonyatosan nagy szeretethiányom van.:(:( Megismertem egy srácot myvipen, aki jóval fiatalabb nálam és úgy érzem mintha szerelmes lennék...mert egyfolytában csak Rá gondolok, és amikor fel jön msn-re (mert csak ott szoktunk beszélni), akkor érzem a gyomromban a "kis pillangókat". :) De ma összevesztünk, megsértődött, mert nem küldtem neki olyan képet, amin látszódik a mellem. Pedig előtte azt mondta h kezd megszeretni...stb. De mégis azt mondta h akkor keres más lányt. :(

Tudom, h nem lett vna ebből komolyabb kapcsolat a kor miatt, de valahogy mégis szomorú vagyok. :( Azon gondolkodtam, hogy nem fog érdekelni senki és semmi. Én is élni fogom az életem és "játszani" fogok a pasikkal ahogy ők is teszik a nőkkel. Úgy veszem észre,h sajnos a mai világban már csak ez megy. :( Én hiába bízom meg akárkiben, és hiába áldozok fel mindet, csak azért h a másik boldog lehessen... mert sajnos nem ezt kapom vissza. :( Most nincs szükségem hosszú kapcsolatra, de valahogy mégsem vagyok híve a rövid és 1 éjszakás kalandoknak. Nem érezném jól magam. De mégis vágyom arra h valakihez odabújhassak, és kapjak szép szavakat...:(


Szerintetek jól döntenék ha már nem érdekelne, az h ki mit gondol rólam és azt csinálnék amit akarnék? Arra gondolok, hogy... én igazából attól tartok, h a becsületem kárba vész. Pl. ha belemegyek egy 1 éjszakás kalandba. Még nem tudom, h megtudnám e tenni...lehet h igen...lehet h nem...


Köszönöm, h elolvastad kedves Olvasó...De a válaszokat is!


2010. okt. 27. 23:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
A becsületed akkor veszik kárba, ha szétküldöd a neten melleidet a pillangók miatt, aztán virítasz majd a napisz@ron. CSapjad, ahogy jól esik, mindenféle ember van a világon, kinek mi kell!
2010. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

tudod mi a ciki az egészben???

hogy olyan vagy mintha leragadtál volna azon a 16 éves szinten....


pasizás helyett inkább pótold be a lemaradást, amit a 6 év alatt sikerült produkálnod. végtelenül naiv vagy, és éretlen.

ennyi idősen nem itt kéne tartani.

persze, hogy jössz a szöveggel, h szeretethiányod van, hiszen 6 év alatt megszoktad, h mindig ott van a pasid.


ahelyett, h hülyeségeket csinálsz, inkább próbálj felnőni és megismerni önmagad.


de belemehetsz az 1éjszakásokba is, viszont azzal még lejjebb csúszol.


a döntés lehetősége a tiéd.

2010. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
41%
Az utolsóval teljes mértékben egyetértek.
2010. okt. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
12%
Tokeletesen igaza van az utolso elottinek. Ez a kiscsaj kemenyen leragadt a tinikoraban es nem tudja elkepzelni mar az eletet dugas nelkul. Majd szepen jon az HPV, meg miegymas....Igen, nolj fel utanna jobban ertekel majd a vilag is, de a ferfi nep is. :)
2010. okt. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Ez tényleg csak szex, de ha ő becsületbeli ügynek fogja fel, akkor adjuk már meg neki erre a jogot!


Kérdezőnek:

Egyébként meg nem mindegy? Akik rossz véleménnyel vannak rólad, azok is meghalnak, és te is megfogsz. Élj, úgy, ahogy szeretnél, amíg másokat nem bántasz, bár ezzel lehet, hogy megbántanál embereket. Ebben az esetben játssz nyílt lapokkal, és már az elején szögezd le, hogy te csak futókapcsolatot akarsz.


Bár, ha jobban belegondolok, én arc lennék, és átgázolnék mindenkin, még ha eddig nem is erről írtam. Paradox az élet!

2010. okt. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésedet elolvasva két dolgot sejtek:

Az erkölcsi önértékelésed kicsit magasabb a veled egykorúakénál.(bárcsak ezelőtt hat évvel is ilyen lett volna!)

Az életfelfogásod viszont lealacsonyodott az ő szintjükre!

Ideje túllépni a végetért kapcsolaton!

Nézz körül a világban felnőtt szemmel, gondolkodj felnőtt fejjel! Ne a mai tinik játékszerein (myvip, face, stb.) keresd a jövődet, hanem járj többet társaságba, építs ki újabb ismeretségeket, ismerj meg minél több embert (ezekben az eddigi kapcsolatod akadályozott meg)!

Ha úgy gondolod, hogy eljött az igazi, meg fogod érezni!

(nem! nem a "pillangók" fogják megmondani!)

Sok sikert kívánok!

2010. okt. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

Azok nem pillangók a gyomrodban , azokat csak annak érzed mert most lelki válságban vagy és kötődtél az első fiúhoz akivel "találkoztál", ez nem igazi érzelem és nem a fiú kora miatt hanem a szakításod miatt, majd ha lelkileg szabad leszel, nem lesz görcs vagy fájdalom a régi kapcsolat miatt és ezek a pillangók vissza fognak térni és akkor már igazi érzelemként! Szórakozz és éld az életed, várd meg míg lejár a "gyászidő" mert annak kell lennie, el kell engedni a régit, hogy újrakezdhesd és ha elengedted az ilyen hülye gyerekeket észre sem fogod venni!

Az egy éjszakás kapcsolatról az a véleményem, hogy nem lehet egy életforma de ha az ember életében becsúszik egyszer attól még nem lesz szar ember, sem lotyó, de ez is egy csapda mert a nők általában nem tudnak érzelem nélkül sexelni és az egy éjszakás kaland után érzelmileg már kötődhetnek és akkor megint ott a szenvedés, akkor az önbecsülés megint a béka feneke alatt lesz , az egy éjszakás kaland is lehet szép ha mindkét félben tudatosul, hogy ez csak egy alkalom és csak azért történik meg, hogy jól érezzék magukat!


A tanácsom az, hogy engedd el magad, vegyél egy szép ruhát és menj el a barátnőiddel és szórakozz, legyél nő , flörtölj és bulizz, élvezd a szabadságod, fiatal vagy még ne fuss rögtön egy másik fiú karjaiba , az élet szép és fiú nélkül is lehet élvezni! majd megtalálod azt akiért érdemes lesz feladni a szabadságod és ő nem a melledre lesz kíváncsi hanem RÁD!

2010. okt. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az írásodban teljesen magamra ismertem. Én is 22 éves vagyok. (Lány). Velem ugyanez volt 4 éves gimis kapcsolat aztán vége egyiknapról a másikra, teljesen hirtelen. Nagyon szerettem, ő adta nekem a legtöbb önbizalmat,sokat tanultam tőle. Valójában bennem még utána 2 évig is tartott a szerelem. És ez nagyon megkeserítette az életem, és másokét is. Sokan megtudták rólam, hogy facér lettem és elkezdtek nyomulni. Eleinte annyira vágytam én is a szeretetre hogy mindenkivel flörtöltem, szemeztem, olyan emberekkel is, akikkel egyébként nem tettem volna. Viszont csak a csókig mentem el másokkal, a szexre vágytam, de annyira csak a régi szerelmemet kívántam, hogy mindenki más egy rakás sz.rnak tűnt hozzá képest, egy csődtömegnek. Elkezdtem játszani a pasikkal, mondván: ha nekem nem sikerült, akkor nektek sem sikerüljön boldognak lenni. 7-8 pasit aláztam porig, fülig belémszerettek, minndent megakartak tenni értem, teljesen a becsavarodásig szerelmesek lettek, és még a szüleik is megkedveltek engem, volt amelyikkel jártam, de azzal kínoztam, hogy szex nem volt, de még ebbe is beletőrödött a szerelem miatt. Az élsportoló abbahagyta a sportolást miattam, és meghízott, a világéletében jó tanuló miattam nem járt be az előadásokra és 2 évet csúszott az egyetemen, és azóta elrontotta az életét. a harmadik pedig még ezeknél is szörnyűbb sorsra jutott. És mindezt azért, mert nem akartam csalódni és mert az előző szerelmemmel történt szakítás miatt, nem mertem megbízni senkiben. Jólesett játszani, és sajnos ez már nálam egy életformává is vált bizonyos értelemben...Azonban most fordulni látszik a kocka, mert újra szerelmes lettem évek után, viszont az ember nem könnyű természet, és "megkeseríti" az életem, ugyanazt csinálja velem csak még durvábban amit én ezekkel a fiúkkal. Szóval jól gondold meg mit csinálsz, nem a játszás, nem az egyéjszaka a megoldás. Barátság és új ismerősök találása is tud annyit adni szeretet, mint a szerelem. Vannak emberek akik egyszerűen nem képesek az egyéjszakára. Te is ilyen vagy. És ezt te is érzed. Szerintem neked inkább pont arra lenne szükséged, hogy egyedül légy, megéld a fájdalmat amit az előző kapcsolat okozott, lezárd és hogy a sebeidet nyalogasd. Ilyen értelemben egy új pasi, csak egy mázsás súly lenne a nyakadon.
2010. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
2010. okt. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Ez a Csernus egy annyira erőltetett pali, én nem szeretem!

Semmi olyat nem mond amit egy értelmes ember magától ne tudna!!

2010. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!