Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam, h a becsületem kárba vesszen?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége a 6éves kapcsolatomnak...nekem ő volt az első. (16 voltam amikor összejöttünk és most 22 éves nő vagyok.) Egy másik csaj miatt lett vége...

A problémám az, hogy most iszonyatosan nagy szeretethiányom van.:(:( Megismertem egy srácot myvipen, aki jóval fiatalabb nálam és úgy érzem mintha szerelmes lennék...mert egyfolytában csak Rá gondolok, és amikor fel jön msn-re (mert csak ott szoktunk beszélni), akkor érzem a gyomromban a "kis pillangókat". :) De ma összevesztünk, megsértődött, mert nem küldtem neki olyan képet, amin látszódik a mellem. Pedig előtte azt mondta h kezd megszeretni...stb. De mégis azt mondta h akkor keres más lányt. :(

Tudom, h nem lett vna ebből komolyabb kapcsolat a kor miatt, de valahogy mégis szomorú vagyok. :( Azon gondolkodtam, hogy nem fog érdekelni senki és semmi. Én is élni fogom az életem és "játszani" fogok a pasikkal ahogy ők is teszik a nőkkel. Úgy veszem észre,h sajnos a mai világban már csak ez megy. :( Én hiába bízom meg akárkiben, és hiába áldozok fel mindet, csak azért h a másik boldog lehessen... mert sajnos nem ezt kapom vissza. :( Most nincs szükségem hosszú kapcsolatra, de valahogy mégsem vagyok híve a rövid és 1 éjszakás kalandoknak. Nem érezném jól magam. De mégis vágyom arra h valakihez odabújhassak, és kapjak szép szavakat...:(


Szerintetek jól döntenék ha már nem érdekelne, az h ki mit gondol rólam és azt csinálnék amit akarnék? Arra gondolok, hogy... én igazából attól tartok, h a becsületem kárba vész. Pl. ha belemegyek egy 1 éjszakás kalandba. Még nem tudom, h megtudnám e tenni...lehet h igen...lehet h nem...


Köszönöm, h elolvastad kedves Olvasó...De a válaszokat is!


2010. okt. 27. 23:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A hasidban azokat a kis pillangókat ereszd szélnek. Pimasz fráter lehet, töröld!Nem a mell nagysága és alakja határozza meg a nő teljes képletét, hanem az összhatás, és ami benne lakozik. Sokkal jobb partnert kívánok neked.
2010. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Te magad is tudod, hogy a "kutyaharapást szőrével"-kúra nem vezet semmi jóra. Az, hogy életedben találkoztál két idiótával, nem azt jelenti, hogy jogodban áll kihasználni az összes utadba kerülő pasit.


Azt gondolom, hogy te valójában nem is tudod, hogy mit akarsz. Amíg el nem döntöd, hogy hogyan tovább, addig felesleges nagy energiákat ölni a pasizásba.

2010. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
ne a neten ismerkedj és semmi bajod nem lesz, ha egy ideig nem dugsz. Nincs vége a világnak, mert vége lett a kapcsolatodnak. Kicsit elleszel magadban aztán majd jön a következő. Nem myvipen.
2010. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Attól hogy jól érzed magad egy estére nem veszik kárba a becsületed.
2010. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként a becsületnek mi köze a dugáshoz?
2010. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy zabálsz, kakálsz egy nagyot és kárba vész a becsületed, mert élvezted.
2010. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 KÁELEF válasza:
66%
Valami perverz állat lehetett. Ne ismerkedj interneten férfiakkal mert rossz vége(d)is lehet. Megoldást nem tudok ajánlani a problémádra de együtt érzek veled.
2010. okt. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 KÁELEF válasza:
58%

"Ez olyan, mintha"


Bunkó vagy ember, de nagyon.

2010. okt. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Azért vagyok bunkó mert a szex egy természetes dolog, amit az élvezetért csinálnak, nem azért, hogy onnantól kezdve együtt nézzék a tv-t minden este az ágyból és nem kell bűntudatot éreznie egy FELNŐTT embernek azért, mert valakivel pusztán az élvezet kedvéért csinálja?


Akárhogy is szépíted, a szex két emlős állat párosodása.


Vagy azért, mert szerintem semmi köze a becsülethez? A becsület arról szól, hogy mondjuk találsz egy tízezrest és megkeresed a gazdáját, nem arról, hogy szexelsz-e azért, hogy élvezz egy nagyot.


És egy nála jóval fiatalabb srác a myvipről nem egy csúnya gonosz perverz alak, akivel rosszul fog járni, hanem egy átlagos tizenéves, akinek viszket a p.cse és megszokta, hogy a a myvipen hozzá hasonló tizenévesek vannak, akik látatlanba a cicijükről külenek neki képet a lányok, mert ma az divatos a gyerkeknél.

2010. okt. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
- a lányok
2010. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!