Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni hogy mit csináljak ebben a helyzetben ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal 2 éve vagyunk együtt

viszonylag minden rendben volt köztünk.

Egyik nap elmentünk az állatkertbe, cukrászdában majd ezt követően 2 nap mulva mintha kicserélték volna azt írta nekem hogy, ő boldogtalan meg az így az élete is.

Par óra elteltével megint beszéltünk mert nem értettem ezt az egészet és azt mondta hogy, tartsunk szünetet mert én sem vagyok jól lelkileg és ő se ami tény es való de nem miatta és ő ezt jól tudja.

Nem tudom ezt az egészet mire véljem mert semmi előjele nem volt ennek az egésznek.


ápr. 21. 00:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én ugye még tanulok és októberben lesz egy vizsgám és ő is jogosítványt csinál és azt írta hogy szedjem össze én is magam meg ő is mert nem jól vagyunk lelkileg meg hogy látja rajtam hogy nem vagyok boldog mondom micsoda

régebben is vol egyszer erre példa mikor ilyesmit csinált de akkor nem gondolkodtam el ezen úgy mit most.

ápr. 21. 11:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Atver.
ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Küld el
ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!