Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ebben a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal 24 évesek vagyunk. Bp-n élünk. Én (N), vidéki megeszékhelyren nőttem fel, ott van a családom.


Nálunk mindig az volt/van, hogy a szülinapokat/évfordulókat/diplomaosztókat, megünnepeljük, közös ebéddel étteremben. Szerencsére ebből az utóbbi évben sok volt, hiszen a testvérem is lediplomázott, nagypapám meggyógyult a betegségéből, ezért tudtunk ünnepelni. Ezeket az ebédeket mindig hétvégére tettük, hogy mindenekinek jó legyen. (családból szinte mindenki hétköznap dolgozik.)


És itt jön a gond. A párom, mindig nyafog, hogy már megint menni kell le, és hogy nálunk mindig van valami "evészet".


Most mondjam azt hogy ha nem akarsz lejönni hozzánk, akkor ne gyere?



2023. aug. 4. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Le leszek szavazva, de nem nagyon érdekel. :)

Először is meg fogod itt kapni, hogy nem illetek össze, szakíts. :D

Másodszor: ez két külön kultúra, egyik sem jobb, vagy rosszabb. Ő se nézze ezt le, de te se tekintsd antiszocnak. Tudom itt el fogják mondani, hogy de az. :D


Szerintem erről beszélgetni kell. Nem biztos hogy abban a közegben ő jól érzi magát, lehet hogy nem tud felszabadulni. Pl Pesten nem feltétlenül szokás összejönni, de Pesten kívül sok helyen alap.

2023. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből nem csinálnék problémát őszintén szólva, elmennék egyedül azt jól van.
2023. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sehova nem kell mennem ahova nem akarok
2023. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd nem vagytok összelàncolva. Nàlunk sem szokàs ez pl.
2023. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális ha nem akar menni. De ha elmegy akkor nincs gond. Nem mindenki szereti a családi ebédeket. Főleg ha nem is az ő családja. Esetleg próbáld megszerettetni vele vagy bevonni a családi társaságba, de ha nem megy akkor nem. Akkor csak kísérjen el téged . (annyi azért illik)
2023. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem tudjátok beszélni, mi lesz ennél sokkal nagyobb probléma jön majd a kapcsolatban?
2023. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!