Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A párom (45) felvetette hogy nyitott kapcsolatot szeretne. Még nem beszéltünk róla de teljesen meglepett ezzel a mellékesen oda vetett mondattal. 15 éve vagyunk együtt, szerintem jó az életünk. Nem tudom mit gondoljak, tegyek most?

Tud valaki valami tanácsot adni? Ha ebben a helyzetben voltal te mit tettél?

Minden segítséget köszönök.

43N


2023. ápr. 30. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel neki a kérdést: "miért"?
2023. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tipikusan csak félre akar dgni, arra nem gondol, hogy te is szetetnél majd.


Például a szabályokról beszéltetek? Gondolom, nem.


Ő csak simán csajozgatni akar melletted, a nyitott kapcsolat nem ez.

2023. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
71%
Kipàszod, mint a taknyot?
2023. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Nem beszéltünk erről még. Nem volt alkalom. De nem tudom, össze vagyok zavarodva.


2. Nem vágyom másra, nekem ő elég. Szexben is imádom, jó vele és szerintem neki is. Heti 2-3x. Megunt volna?


3. Nem fogok ennyi időt kivágni. Szeretem.

2023. ápr. 30. 08:36
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Neki már megvan(nak) a jelölt(ek), csak legálisan akarja csinálni.

Hidd el, a végén még ő fogja jó fejnek beállítani magát, hogy előre szólt és felajánlotta a nyitott kapcsolat lehetőségét.


Én elgondolkodnék, hogy akarom-e ezt így tovább.. Ha nemet mondasz, félremegy majd úgyis.


Esetleg keress te is magadnak valakit, ha bírja a gyomrod az ilyesmit.


"15 éve vagyunk együtt, szerintem jó az életünk" - Sajnálom, ezt csak te gondolod így kettőtök közül.


36/N

2023. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez a hajó elment csibém.
2023. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 vayma ***** válasza:
100%
Nalunk 20 ev utan merult fel a ma mar csak volt ferjem reszerol. En sem akartam kidobni ennyi idot, sok beszelgetest kovetoen belementem. Nem kellett volna. 4 honapig birtam, utana elkoltoztem. Ra egy evre mar elvalt voltam. A mai napig neki nyitott kapcsolatai vannak, en alkalmatlan vagyok ra. Az a 4 honap eletem legrosszabb idoszaka volt. Elnezest az ekezetek hianyaert.
2023. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy neki elég, másokra vágyik, lehet már van jelölt is. Azért szólt, hogy nyitott kapcsolatot szeretne, mert nem akar megcsalni. De ha nem egyezel bele megfog.
2023. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Ajánld fel a párcserét, igy korrekt. 4es szex. Olyat úgyse fogtok találni hogy mindenki mindenkinek megfeleljen, időt nyersz és rá fog unni az egészre 🙂
2023. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez nem fér bele, akkor konstans szenvedés lesz, hiszen o mással lesz és még a jóváhagyásodat is megkapja hozzá. Azon gondolkodj el, hogy akarod-e ezt? És szerintem is, ha nem mész bele, akkor meg csinálja a hátad mögött.
2023. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!