Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Légyszi ne ítélkezzetek a történet felett.

Az a lényeg, hogy felizgatott, ha hízik a pasim. Félig erőltetéssel, félig kérleléssel, de mindig elértem, hogy tömje magát és hízzon. Eleinte ez "jó móka" volt, de kicsit túlzásba estem/estünk. Hiába élünk együtt, az volt a sokkoló pillanat, amikor elutaztunk valahova, és olyan problémákkal szembesültünk, amivel még soha addig. Láttam mennyire mindenre képtelen már segítség nélkül.

Amikor hazaértünk, akkor mondtam neki, hogy ez így nem lesz jó, változtassunk, kezdjen el fogyni. És itt jön a gond... nem nagyon tud. Sőt, az utóbbi időben még hízott is, csak nem annyi. Amikor próbálok erélyesebb lenni, akkor olyanokat vág a fejemhez, hogy "te tettél ilyenné, miattad vagyok folyton éhes". Nem tudom mit csináljak, már kezdek nagyon aggódni... Hozzászokott egy olyan életstílushoz, amiből már nem igazán tud kijönni. Én pedig nem lehetek ott felette minden nap, hogy figyeljek rá.


2022. márc. 29. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elküldöd háziorvoshoz, endokrinológushoz, és elkezdesz főzni, és betartatni vele a diétáját, pont úgy mint ahogy felhízlaltad.
2022. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem tudok figyelni rá, amikor nem vagyok ott
2022. márc. 29. 13:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a fétisem, ez a BHM téma egyébként a tapasztalataim szerint hetero pároknál elég ritka, kevés ilyen nőt ismerek, viszont a net tele van meleg gainer párokkal.


Szerintem főzz rá, úgy hogy közben figyelsz a tápanyagbevitelre, a neten elég sok topikot van, ahol a beszámolók szerint tudják tartani a súlyukat, sőt, idősödve lefogynak normális testsúlyra.

Ha szabad megkérdezni, mi az a pont, ahol azt mondtad, hogy ez neked már sok?

2022. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Ha szabad megkérdezni, mi az a pont, ahol azt mondtad, hogy ez neked már sok?"

Ahol voltunk, ott kád volt, és nem tudott bemászni, építenünk kellett valami lépcsőt-szerűséget. Félelmetes volt látni, hogy szenved a súlya alatt..


Hiába főzök rá, ha megeszi mindet, majd rendel mellé egy rakás dolgot amikor nem vagyok otthon. 2 hónapja kezdtük a "diétát", azóta 3 kilót hízott még.. Aggódom, mert nagyon kezd beszűkülni az élettere

2022. márc. 29. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Igen, nekünk is ez a legnagyobb problémánk ezzel, vagy beleélitek magatokat a dolgokba, de az az életminőség és az egészség kárára megy-amit közben tudtok, vagy fikció és játék szintjén megy, de valahol kielégítetlen maradtok. Nálunk egyelőre az utóbbi történik, a mérsékelt evés társul heti 5-6 edzéssel.


Mivel a dolog szexuális jellegű volt, én először ilyen feederis-gainer helyen próbálnék utánakérdezni, másnak van-e ilyen tapasztalata. "Sajnos" meglepően ritka az ilyen férfi feedee nő feeder felállás, a legtöbb ilyen párnál fordítva van. A dimensions magazine-on lehet erről topic (csak tippelek, csak látásból ismerem, és más ilyen fórumot sajnos nem tudok, nem ismerem ezt a dolgot annyira).


A barátod evésére két okot tippelek, az első az étel addikció, ami nagyjából olyasmi mint agyilag mint drogfüggőség, ez a rosszabbik eset, ezt tényleg csak vele tudjátok kezelni.

Gondolom nem salátával tömted, hanem magas szénhidráttartalmú zsíros cukros dolgokkal, erre rá tud kattanni nagyon az agy.

Talán az segíthetne, ha te főznéd ezt meg rá, így legalább nem rendelne, és kontrollálni tudnád a dolgot.


Olyannal is találkoztam már viszont, hogy pasik magukat hizlalják bármilyen stabil páprkapocslat és támogató partner nélkül, lehet hogy ez indult el a párodnál is, bár ez kevésbé valószínű nyilván.

2022. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Na ilyen, mikor egy vágy valósággá válik. Tudod, ő egy ember, nem egy gép, aki az akaratod szerint megy előre vagy hátra. Ha lefogyott, jön az újabb őrület? Megint vissza?


Nagyon buta és gáz vagy.

2022. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálunk arról van szó, hogy nagyon ki van tágulva a gyomra. Az elmúlt időszakban úgy élt, hogy mindig túletettem, és idén már szinte minden nap közel 10 ezer kalóriát vitt be. Most sikerült levinnünk napi 4-5 ezer környékére, de ezzel éhezik, pedig még így is kalóriatöbbletben van.. A fogyáshoz kb 3200 kellene. És az a baj, hogy nem veszi komolyan, elmegyek, és rendel magának. Utána pedig lecsesz, ha számon kérem, mert én szoktattam hozzá a sok kajához.
2022. márc. 29. 23:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Wow, nem apróztad el, 10,000 kalória rengeteg, mármint változatosan összeállítani annyi kaját. Láttam pár ilyen 10,000 kalóriás videót, rendesen nehéz tartani...
2022. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Történethez hozzátenném, hogy bár nem volt szép dolog etetned, hogy hízzon, ugyanakkor ő is legalább annyira hibás benne mint te, hiszen felnőtt ember és bármikor elutasíthatta volna az ételt.


Ugyanúgy ketten néztek szembe ezzel a problémávval, de ha valaki nem akar fogyni, nem tudsz mit tenni, nem tudod ráerőltetni az akaratod. Amit megtehetsz, hogy ennek függvényében döntesz hogyan tovább.


Hogyha mégis fogyni szeretne, keressetek fel orvost, dietetikust, edzőt, másképp nem fog menni!

2022. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Mi a helyzet, hogy oldottátok meg végül a problémát?

Sikerült fogynia azóta?

2022. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!