Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy a nők a hibát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a nők a hibát keresik a férfiben?

Figyelt kérdés

Szomorú, hogy a jó tulajdonságokat nem akarjá észrevenni.

Tapasztalat.


2010. okt. 27. 16:48
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
69%

Nem az önarcképről van szó, hanem arról, hogy a nőknél különválik az Alfahím, akivel kúrni akarnak, és akitől a gyereket akarják, és a hosszútávú férj és az eltartó hím, aki felneveli a jópasi gyerekét, kiszolgálja anyagilag a nőt stb. Persze az eltartó palimadarat mindig csalják a jóképű, jófarkú alfahímmel. A nőismerőseim 90%-a többször megcsalta már a férjét, csak a nők sokkal jobban hazudnak, a férfiak pedig túl tompa agyúak, hogy észrevegyék, ezért marad titokban.


Ez az állatvilágban is sok helyen van, hogy a nőstények külön tartanak egy spermabankot az alfahímekből, és külön hímmel nevelik fel az alfahímek utódjait.


Tehát mind a kettő - az Alfahímkeresés és a pénzes, formálható palimadár keresése is tökéletesen érvényes, csak mndkettőt másra használják és másra keresik a nők. De a szaporodásnál és dugásnál továbbra is a legdominánsabb, legjobban kinéző alfahím az, aki a nyertes, a pénzes pasit meg nem dugásra keresi a nő, hanem az eltartáshoz. Ez a kettő teljesen két külön dolog.

2010. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
46%
18:49 Igazán sok bizalmat ôntesz a srácba.Te vagy az élô példa amiért a csávo ilyen kérdéseket tesz fel.Meg hogy a férfiak tompaanyúak..hm ezzel bizony egyet is értek,csak nem minden palimadár olyan mint amilyet te most itt leírtál.Ezért születnek ilyen mondások hogy akkor hidj egy nőnek ha ló legel a sírján.És milyen igaz,bizonyítod teis.De ne hidd hogy mindenkinek az agyát ki lehet mosni.Az első férfi,aki valamennyire is férfi és van benne büszkeség,úgy seggbe rúg hogy az utcaajtó adja a másodikat.Énvelem ezt nem tenné meg egy nő sem,ne hidd hogy nem próbálták,csak nálam még él a férfi büszkeség.Sok nő sajnos ugyanebben a tudatban él mint te,hogy a férfi könnyen befolyásolható,ebből fakad a hímsovinizmus aztán.Aztán a férfiak a szemetek.Köszönöm mindenki nevében az elrettentő példát :)
2010. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 Szása Petrosevics ***** válasza:
Ez az alfahímes dolog nekem kQvára nem jön be már bocs...És a csákónak sem segítesz vele sokat...
2010. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Szása Petrosevics ***** válasza:
Jah és Emilienn-nek igaza van:)Egyszer majd valaki jól besz...pat és akkor meg nézhetsz...
2010. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

Majd elküldeném a jó anyjába azt az állatot, aki a pénztárcájával akarna megnyerni magának vagy előadja a falu bikáját. pff...nem kell általánosítgatni...keresd a jóérzésű, rendes lányokat! Amúgy nem bánnám, ha tennél fel egy képet magadról, vagy küldj priviben, majd megmondom őszintén, hogy külsőre van-e valami gond. Az biztos, hogy fontos, hogy nőnek érezzem magam egy pasi mellett. De ezt megteszi a kedvesség is bővel, meg hogy előreenged, kinyitja az ajtót, ilyesmi.

19/l

2010. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
53%

Emilienn84


Te mi a tökömről beszélsz, már ne is haragudj? Én férfi vagyok, és elég sokat tanulmányoztam a körülöttem lévőket, az emberi kapcsolatokat, a nők párválasztását, evolúciós pszichológiát stb. És ezeket a következtetéseket ezek alapján vontam le.


Sajnos a férfiakat igenis nagyon könnyű befolyásolni, ugyanis sokuk annyira ki van éhezve a pinára, hogy még ocsmány, rossz természetű nőket is bevállalnak párkapcsolatra, csakhogy legyen már végre valakijük. Illetve rengeteg szarul kinéző fiatal pasinak csak csúnya nőknél, vagy gyerekes anyáknál van esélye, ahol tarthatja el a nő kölykeit. Százszámra láttam ilyet életem során.


Lehet te azon kevesek közé tartozol, akiket nem lehet megvezetni, és van önbecsülésed, és kijár neked a tisztelet. Viszont a férfiak többsége igenis megalázkodik, igenis lemegy kutyába, csakhogy legyen nője, és a nők ezt ki is használják többnyire. Én csak a több évnyi tapasztalatomról beszélek.

2010. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
46%

Na most én tiszteletben tartom mindenki gondolatát meg érzéseit, és meg tudom érteni, hogy a sok rossz tapasztalat miatt sötétebben látják egyesek a világot, de vonatkoztassunk már el. Főleg ha a pszichológiánál járunk. Hagyjuk már ezt az evolúciós pszichológiát végre..Most akkor tényleg a homo habilis-ből indulunk ki? Ne legyünk már ezen a primitív szinten. Felvilágosítanám az illetékeseket, hogy az embert az különbözteti meg az állattól, hogy az ösztönei föle érzelmeket meg racionalitást helyez. Nehogy már a tehenek szintjén legyünk, komolyan mondom, ahol az a természetes, hogy egy fiú és sok lány...Mindegyik tudományos írásban, ami ezzel foglalkozik, meg van határozva, hogy az ember a törzsfejlődés csúcsa, gondolkodni, érezni képes lény, felelősségtudattal és fejlett értelemmel, kordában tudja tartani indulatait intelligenciája által. A vegetatív ösztönlét csak a Kaptár c. horrorfilmben jellemzi a zombikat...de az megint csak nem az ember.

Érdekes, én nő vagyok, de abszolúte tojok rá, hogy kinek mennyi a pénze. A saját apámtól nem fogadok el pénzt 19 évesen, mikor elenged a koliba, csak az útiköltségre. Ami kell azt diákmunkával megkeresem. Van sok jó barátnőm, közülük 1 sem számító, pénzéhes... Sajnálom hogy sokaknak rossz tapasztalataik vannak, én mindig meglepődöm, ha ezt olvasom, mert a környezetemben nem sűrűn találtam példát erre...

2010. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: áltathatod magadat, de sajnos úgy van, amit nagyon elutasítasz: igenis a legtöbb embert a saját egyszerű ösztöneinek / érdekeinek megfelelően cselekedi azt, amit cselekszik, és semmilyen felsőbb rendű, univerzálisabb szellemi / lelki/ mély érzésvilág nem vezérli, mert nincsen neki olyanja.

Bizonyára te egy átlag feletti érzelmi, szellemi igényű ember van, és van ilyen is, de nagyon ritka! Én mindig a többségről beszélek, mert az ember az élete folyamán a többséggel találkozik, nem a szuperember kivételekkel.


Könyörgöm, nézzél már körül, nézd az átlagemberek arcát, kérdezd meg őket, miről szoktak beszélgetni stb. milyen érzéseik vannak stb. Rá fogsz jönni, hogy az emberek 95%-át igen, bizony valamilyen szinten csak az alapvető ösztönök kielégítése hajtja, és pont leszarja, mi lesz a másikkal.


Én NEM a saját tapasztalataim alapján látom a dolgokat sötétnek, ugyanis én mindig is szerető párkapcsolatban éltem, mert megtehetem, hogy válogatok a nők között. Viszont több száz olyan esettel találkoztam, mint amit leírtam, mindenféle szellemi-anyagi szintű emberekkel beszélgettem életem folyamán, tanulmányoztam et a kérdést!


Sokan azért nem tudnak azokról a dolgokról, amiket leírok, mert vagy nem is akarják tudni és illúziókba ringatják magukat, vagy egész életükben maximum a haveri körükkel érintkeznek, és ebből kiindulva állapítják meg, hogy mi is történik a nagyvilágban.

2010. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Utolsó! (utolsó előtti vagyok:D)

Igen, teljes mértékben igazat kell hogy adjak neked. Igazad van. Csak én annyira távolinak érzem ezt magamtól...nem tudom elképzelni hogy hogy lehetnek ilyenek az emberek. de ilyenek sokan, az tény. Csak nem tudom felfogni ezt az egészet.

2010. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Az evolúciós pszichológia megállapításai mindig a POPULÁCIÓ szintjén értelmezendők, mert statisztikai jellegűek. Ez azt jelenti, hogy amit az erről író hozzászólótól olvashattunk, az nagy átlagban, a nők kimutatható százalékára igaznak bizonyul, mellesleg sok más előzetes ismeretből levezethető. Nem utolsó sorban: én is igaznak tartom. Ez az alfa-hím keresés és palimadár-használat mélyen a tudatalattiban van, messze attól, hogy a hétköznapokban, jól átgondoltan hogyan döntötök, vagy hogy ha megkérdezik, milyen pasi tetszik, akkor mit válaszoltok. Pláne nem tudatosítjátok, hogy ki az alfahím és ki a palimadár. Ezek az érzelmekre, első benyomásokra hatnak. És nem is kell azonosítani mindig az alfahímet a gazdag macsóval, mert az alfahím lényege nem ez, hanem a DOMINANCIA és a STÁTUSZ érzete. A palimadáré pedig a BIZTONSÁG és STABILITÁS érzete. Az csak egy hipotézis vagy legfeljebb egy kutatási eredmény, hogy a nők jelentős hányada a gazdag és jóképű pasikban találja meg az alfahímet. Fontos, hogy ezek ÉRZETEK, tehát lehetséges, hogy mindenki másban találja meg ezt az érzetet, és aki szerencsés, az ugyanabban, de ez azért elég ritka szerintem (még pedig a férfiak személyiségéből adódóan!). Sőt, szerintem az is lehet, hogy ugyanazt a pasit egy nő alfahímnek, egy másik palimadárnak tekint. Pl. engem egy gazdag, divatos, magasabb körökben mozgó, bombázó küllemű nő bizonyára palimadárnak tekintene, de egy kis visszahúzódó, szerény lányka meg alfahímnek.

Az alfahímet és a palimadarat tehát ne jól definiált kategóriákként értelmezzétek, hanem relatív típusokként, mindig attól függően, hogy a nő egyéni életében, érzéseiben, sorsában hogyan jelenik meg.


Az evolúciós pszichológia számtalan alátámasztott hipotézissel rendelekzik, amik bizonyítják, hogy az evolválódott párválasztási sémák ma is kimutathatóak. És nem kell azt gondolnunk, hogy ezzel lealacsonyodunk az állatok közé. Hiszen nem lehet az véletlen, hogy egy ösztön létezik: ha haszontalan lenne, már kiveszett volna. Ehelyett igenis segíti a párválasztást, enélkül lehet, hogy sokkal rosszabb döntéseket hoznánk! Szerintem nagy szerencse, hogy ezektől nem tudjuk magunkat függetleníteni.

2010. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!