Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy a nők a hibát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a nők a hibát keresik a férfiben?

Figyelt kérdés

Szomorú, hogy a jó tulajdonságokat nem akarjá észrevenni.

Tapasztalat.


2010. okt. 27. 16:48
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
* akarják
2010. okt. 27. 16:49
 2/45 anonim ***** válasza:
Aztán mennyi idős vagy, hogy ilyen sok tapasztalatod van?
2010. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
28
2010. okt. 27. 16:57
 4/45 anonim ***** válasza:
Ez nemfüggő? Nem is tudtam...azt hittem csak a negatív vagy a rosszindulatú emberek, személyiségek csinálják. DE nem találkoztam még olyannal, aki hobbiból a hibákra vadászik.:)
2010. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Szása Petrosevics ***** válasza:
Nem vagyok túl idős, de azért átéltem egyet s mást, és hát van ebben valami.De nem hiszem h csak a nők egy része ilyen, jelenlegi társadalmunk éppen ilyen embereket teremt.Nem azt nézik benned h mi a jó, hanem azt h milyen nem vagy, hogy miért nem ezt meg ezt csinláod, miértnem olyan a hajad a ruhád stb...Sajnos és is tapasztaltam azt h sok csaj ilyen, de biztos h nem mindegyik...Azokat kell keresni akik másképp gondolkodnak, és akik azt nézik mi a jó benned, és nem azt h mi az ami nincs meg benned.
2010. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Igyekszem a női nem pozitív oldalát gyakorlatilag is tapasztalni, de a 28 évem alatt sok rossz tapasztalatom van.


0% siker

100% bukás

2010. okt. 27. 17:04
 7/45 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Leírsz pár esetet, amikor úgy érezted, hogy a nők csak a hibáidat nézték? Mit kifogásoltak benned, vagy mit kritizáltak?


Én amúgy egy 23 éves lány vagyok, és valamilyen szinten igazad van abban, hogy a nők kritikusak a pasikkal kapcsolatban, csak tudod nem mindegy, hogy milyen az a férfi, akivel az élete hátralévő részét eltölti az ember.


Aki hosszú távra tervez, az szereti kívül-belül megvizsgálni az illető embert, mert nem mindegy, hogy évtizedeket kivel töltök, kinek szülök gyereket stb.

Velem is volt már, hogy férfiakkal ismerkedtem, és volt sok jó tulajdonságuk (udvarias, okos), de mondjuk vagy tutyimutyi volt, vagy gyerekes, vagy nem vonzott testileg, és ezen tulajdonságok közül egy is elég ahhoz, hogy mint férfi és mint társ esélytelen legyen nálam, hiába van mellette jó tulajdonsága is.


Lehet egy férfi ezt nem igazán érti, mert a férfiak általában igénytelenebbek egy nő külsejére-személyiségére, szóval nekik szinte bármelyik nő megfelel, de a felnőtt nők nagyon kritikusak, a gyerekszülés stb. miatt ösztönösen sokkal elővigyázatosabbak.

2010. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Szása Petrosevics ***** válasza:
Igaz
2010. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak barátként kezelnek, javasolgatnak hogy szerezzek barátnőt, ne nekem udvarolj és az a bosszantó, hogy pont annak a nő szájából hallatszik aki szimpatikus lenne. Nincsenek szélsőséges elvárásaim hogy XXL-el mell, hosszú szőke haj, formás fenék. Én az átlagos, kedves aranyos természetűek az ideálom semmi több. A barátként kezelést ez a réteg teszi velem, a maradék meg a hibákat látja és van mikor ki is mondja, de azt elég paraszt módon. Javasolták már hogy változtassak magamon úgy is tettem, de nem hozott eredményt eddigi életemben.
2010. okt. 27. 17:24
 10/45 Szása Petrosevics ***** válasza:
Konkrét bajok amit mondanak neked?
2010. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!