Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők körülbelül hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők körülbelül hány éves koruktól keresik egy férfiben az apát, a férjet és nem a vagány, menő csávót?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez nem kortól függ, hanem agyi beállítottságtól. lehet egy 18 éves lány is komoly gondolkodású, és lehet 40 évesen is egy kalandornő.

Értem?

2009. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...szerintem meg kell érniük rá, de ez nem korfüggő, csak olyan mértékben, h pl egy 14éves csaj tuti nm ezt keresi. Viszont egy 18éves már megláthatja ha elég érett, hogy milyen apa lenne a párja stb.. Szerintem amikor úgy határozottan ezt kezdik nézni, az valahol 25év afelett van. De pl egy hosszú kapcsolatban már lehet, hogy előbb is felfedezik.

20/L

2009. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ÉRTEM!
2009. máj. 23. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez abszolúte nem korfüggő.

Én pl 16 éves korom ellenére csak olyan pasit választok, akiből kinézem, hogy jó apa lenne, és nem a híd alatt élnénk (nem úgy, hogy gazdagok, hanem okos, jó munkája lenne, jól keresne), pedig szerintem még bőven ráérek a házassággal (:

2009. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem se korfüggő, én 19 éves vagyok és most értem meg arra h az idősebbek között keressek, mer hát a velem egykorúak eléggé komolytalanok.Nekem volt már velem egyidős, fiatalabb, és 1-2 évvel idősebb barátom, egyik se volt az igazi.
2009. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányok már fiatal felnőtt korba elgondolkodnak rajta, hogy a potenciális partnerből milyen apa lenne. Ez persze nem azt jelenti, hogy rögtön házasodni akarnak.


Én pl. 19 éves vagyok, és egy két találkozás után felötlik bennem a gondolat, hogy vajon mint apa hogy működne, sőt azon is elgondolkodom, hogy milyen lenne, ha egyszer ő lenne a férjem. Ez azonban,még közel sem jelenti azt, hogy úgy tervezem, hogy 5 éven belül megházasodom. Sőt a minap történt, hogy egy - ahogy írtad - "vagány, menő csávó", közölte, hogy lassan, lassan már gyerekeket szeretne. Hát az bizony megrémített, így a második randin.


Következtetés: A lányok már viszonylag, hamar elgondolkodnak rajta, hogy valaki milyen apa lenne, de ez még nem jelenti azt, hogy 18-22 éves korban házasodni akarnának, vagy ez alapján választanának párt. Persze ez minden képen egyén függő.

2009. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel!

Szóval akkor mikortól választanak úgy párt!


Mikortól randinak olyanokkal, akiket így néznek?

Nem pedig úgy, hogy: "egy darabig jó lesz, mert jól néz ki és menő"

2009. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én mióta megtudtam hogy majd szülni fogok egy férfitől(3éves lehettem kb) már akkor is azt néztem hogy milyen életet folytat, hogy egészséges gyerekünk lenne e, meg hogy kedves lenne e elsősorban a gyerekekkel, másodszor pedig velem.

most 17vagyok, és most is így választok párt, szerintem ez így van jól:)

2009. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Èn még csak 14 éves vagyok , ês valamièrt több éve ha megtetszik egy fiu , akk átgondolom hogy jo apa lenne -e , hogy mennyire szorgalmas , elbírna-e tartani egy csaladot. Azt olvadtam vhol , hogy a lanyok tudat allattban ezeket mindig atgondoljak
2013. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!