Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy a nők a hibát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a nők a hibát keresik a férfiben?

Figyelt kérdés

Szomorú, hogy a jó tulajdonságokat nem akarjá észrevenni.

Tapasztalat.


2010. okt. 27. 16:48
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Járjak inkább vidámparkba, úgysem lesz senkid.
2010. okt. 27. 17:40
 12/45 A kérdező kommentje:

Egy ilyen nyomorék mint én mit akar egy nőnél.


Ezeket megkaptam.

2010. okt. 27. 17:41
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A 23 éves lány vagyok. Azt hiszem ismerem a te típusodat. Rengeteg férfi küzd ugyanezzel a problémával, hogy a lányok csak barátként akarják, elutasítják, vagy más csajokat ajánlgatnak nekik stb...


Ez általában akkor van, amikor nem közeledsz elég férfiasan, és nem vagy kellően magabiztos, férfias ahhoz, hogy egy csaj el tudjon képzelni téged pasiként maga mellett. Nem tudom, volt-e megfelelően hiteles apaképed, ezért azt javaslom, próbálj keresni a környezetedben domináns férfiakat, és próbálj a személyiségedbe olyan elemeket építeni, amitől férfiasabb, erősebb leszel. A nők azt veszik férfiszámba, akiről az első találkozáskor már érzik, hogy "meg tudja őket dugni". Nem szó szerint, de szerintem érted mire gondolok.


Nem kell a nőkkel bájologni, hanem kezdettől fogva úgy kell hozzájuk viszonyulni mint egy férfi viszonyul egy nőhöz. Remélem sikerrel fogsz járni.

2010. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nekem is ez a tapasztalalatom.Itt egy kis story,remélem élvezni fogjátok: Egy utcában nyílt egy olyan hely ahol férfiakat lehet venni.A épuleleten 6 emelet van.Mindegyik emeleten vannak férfiak,de minél feljebb megyunk,annál jobb a kínálat.Egyszer egy nő gondolta bemegy és vesz magának egy férfit.Az első emeleten megállt,ahol az ajtóra zat volt írva:Itt találhatók azok a férfiak,akiknek van állásuk.A nő gondolta feljebb megy.A második emeleti ajtón ez volt olvasható:Itt találhatók azok a férfiak,akiknek van állásuk és nagyon jóképűek,A nő gondolta feljebb megy.A harmadik emeleti ajtómn ezt a szöveget olvasta:Itt vannak azok a férfiak,akiknek van állásuk,nagyon jóképűek,és szeretik a gyerekeket.A nő elgondolkodott egy kicsit,majd rövid töprengés után,feljebb ment.A negyedik emeleti ajtón ez állt.Itt vannak azok a férfiak akiknek vann állásuk,nagyon jó képűek,szeretik a gyerekeket,és romantikusak.A nő gondolta bemegy,de hosszas gondolkodás után,inkább feljebb ment.Az 5.ik emeleti ajtón ez állt:Itt találhatók azok a férfiak,akiknek van állásuk,nagyon jó képűek,szeretik a gyerekeket,romantikusak,és hűségesek.A nőmár a kilincsbe kapaszkodott,de mire benyitott volna,meggondolta magát hogy mi lehet a 6odik emeleten.Amikor felért,az ajtón a következő szöveget olvasta:Ön a 2.685.211 edik látogató.Ezen az emeleten nincsenek férfiak,csak azt akartuk bizonyítani,hohy egy nőnek sosem elég semmi.

A utcával szemben nyílt egy hasonló hely,ahol nőt lehetett venni,Az első emeleti ajtón ez a szöveg van:Itt vannak azok a nők,akik szivesen csinálják meg a házimunkát.A 2.ik emeleten ez a szöveg van:Itt vannak azok a nők,akik szivesen csinálják meg a házimunkát,és nem haragudnak meg a férjükre,ha az néha elmegy a barátaival szórakozni.A 3.adik a 4.ik,az 5.ik és a 6.ik emeleten még senki sem járt...

Senki sem vegye a szöveget hímsovinisztának,ezek csak egyszerűen tények,és sajnos elég valósak...

2010. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
10%

Utolsó!


Ez nem hímsovinizmus, hanem puszta evolúciós pszichológia. A nőknek életükben néhány esélyük van arra, hogy babát szüljenek, és az ő nyakukon marad a gyerek legalább 18 évig, ők vállalnak minden felelősséget a gyerekért stb. Míg a férfiak ennek a többszörösét tudják legyártani naponta.


Ebből kövekezik, hogy a nők ösztönösen a legjobb ún. Alfahímtől akarnak gyereket, mert végesek a lehetőségük, a férfiak ezzel szemben minden nőt meg akarnak termékenyíteni, mert az ő ösztönösen vezérelt feladatuk ez. Ezért van a férfiaknak nagyon lent az igényszintjük, mert nekik végtelen lehetőségük van, és ők csak osztogatják a többezer spermiumot, a nők viszont életükben csak néhányszor termékenyülhetnek meg és az összes terhét ők cipelik a gyereknek, ezért az egyetlen legjobb génkészletű, anyagi heéyzetű, dominanciájú férfi keresésére vannak ösztönösen vezérelve. Szóval ezek puszta tudományos tények.

2010. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam már férfiasabban is közeledni a nőhöz, akkor is csak barátként kezelt. Hát hol a megoldás akkor? :'(
2010. okt. 27. 17:47
 17/45 A kérdező kommentje:
Ha nincs megoldás, ideje a vágyat 0-ra csökkenteni, még ha ez az életem eldobásával is jár.
2010. okt. 27. 17:50
 18/45 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az igényeidet még lejjebb kellene szállítani... mondjuk csúnyább vagy kövérebb nőknél, vagy esetleg elvált gyerekes negyvenes anyáknál lehetne lehetőséged.

Amúgy szerintem az a baj, hogy nem vagy jóképű és / vagy alacsony vagy. Nekem van ilyen haverom, és a nők ugyanígy elutasítják, ezért lejjebb adta za igényeit, és egy molett csajjal van egy ideje, és elég jól megvannak.

2010. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Az olyan beszólások gondolom azért voltak mert "ajtóstól rontottál a házba".

Az életben általában nem válik be az mint a filmekben h szerelmet vallasz hanem fokozatosan kell mélyíteni a barátságot, így a beszólásra is kevesebb lehetőség van.

2010. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
46%

17:47


Itt egyáltalán nem az alfahím kereséséről van szó.A nők egyszerűen szólva jobban szeretik magukhoz hasonlóvá tenni párukat.Talán inkább az igazság ott rejlik,hogy a nőket a pénz jobban érdekli,mint bármi más.Ha nincs pénz,marad az önarcképre formálás.

2010. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!