Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIT CSINÁLJAK? Most mi van?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT CSINÁLJAK? Most mi van?!

Figyelt kérdés

31 éves vagyok. a baránőm 19. egy éve vagyunk együt és nagyon boldogok vagyunk.kb életem legboldogabb 1 éve volt ez. Soha nem veszekedünk meg ilyesmi. nagyon szeretjük egymást. tegnap viszont néztük a tévében a 4 esküvő című műsort és én mondtam, hogy soha nem akarok megházasodni. Erre ő kiakadt,egész éjjel sírt és ma nem veszi fel a telefont és nem válaszol az sms-eimre. a helyzetet súlyosbítja, hogy tudja, hogy a volt barátnőmet elvettem volna, és miatta változott meg a házasságról alkotott véleményem. A barátnőm egyébként egy nagyon modern felfogású lány(vagyis az hittem). Szerintem az egész hátterében a vallása állhat(zsidó), mert egy "átlagos" 19 éves lánynál ez nem megszokott. eléggé szégyenlem magam és nem akarom elveszteni,főleg egy véletlen elejtett mondat miatt.Szerintetek mit tegyek?

(Rasszista kommentektől kíméljetek!!)


2010. okt. 27. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem majd megnyugszik, és akkor meg kell beszélned vele hogy hogyan látod a házasságot. Szegénynek biztos nagyon rosszul esett amit mondtál, gondolom azt remélte hogy miatta megváltozott szemléleted és őt elvennéd. Írj neki sms-t előbb-utóbb úgyis válaszol rá beszéljétek meg miért látod így a dolgot vagy miért mondtad, de őszinte legyél, és figyelj mit mondasz mert biztos lesni fogja minden szavad és ha valami kétértelműt mondassz jaj neked.
2010. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az apja úgy sem hagyja, hogy egy gój elvegyen egy zsidót. Megnyugodhatsz. :)
2010. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szása Petrosevics ***** válasza:
Szerintem mond el neki, miért változtattad meg a nézetedet, úgy értem az érzelmi hátterét is hátha ezt még nem tudja, úgy gondolom viszont h nem kell a boldogsághoz házasság, sőt néha azok akik nincsenek összeházasodva boldogabbak mint akik igen.
2010. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhh szegény csaj....jujj:S ezen én is sírnék szerintem 3 napig...ezzel az jött le neki, hogy nem szereted eléggé, nem tervezel vele komolyan, nincsenek vele terveid, nem akarsz neki megadni mindent (mert egy nő kislánykora óra a fehér menyasszonyi ruháról álmodik). Hát szó mi szó, elég bunkó beszólás volt ez a részedről..miért kellett neki ezt mondanod? Még ha egy havernak mondtad volna...Ez olyan, mintha ő azt mondta volna neked, hogy ő aztán egy fiútól sem fogadná el az eljegyzési gyűrűt...gyorsan tudasd vele, hogy szereted!!!
2010. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!