Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagytok romantikusak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok romantikusak?

Figyelt kérdés
Fiúk lányok vegyesen! Mennyire érzitek magatokat romantikusnak? Milyen történeteitek vannak? Mit tettetek meg a másikért?
2010. okt. 27. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy én is és a párom is romantikusak vagyunk, a szülinapomra amit ugye először ünnepeltünk együtt, elvitt egy étterembe, persze nem tudtam róla, és ott volt egy asztal már elő volt készítve gyertya rajta és egy vázában 23 szál vörös rózsa mivel 23 éves lettem. Lágy zene. Nekem ez csodálatos élmény volt, hogy ennyire kedveskedett nekem, mert ilyet még senkitől nem kaptam, és úgy gondolom nagyon figyelmes tőle. Télen vagy amikor már hüvösebb van az estéket mindig gyertyafénynél töltjük. Nekem ez is sokat jelent, ennek is van egy hangulata.
2010. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok az.

21F

2010. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0 azaz nulla százalékban.
2010. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudok nagyon romantikus is lenni, bár amikor a kanapén lesem a tévét egy sörrel a kezemben és nagyokat fingok, akkor nem kifejezetten vagyok romantikus alkat, bár szerintem ennek is megvan a maga szépsége:D
2010. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, de akkoris érdekes. Amikor rózsát kapok a páromtól, akkor mindig "megbűvöli". Nemtom, mit csinál vele, de van, hogy 2 hét (!) után kezd el hervadni.
2010. okt. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!