Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire vagytok romantikusak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mi számít nektek túl csöpögősnek? Vagy ti hogyan fejezitek ki érzéseiteket? Nektek egy szerelmes vers vagy egy romantikus film/könyv mit jelent? Kérlek kort írjatok.
2010. márc. 22. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nekem nincsenek érzéseim, bocs. 16 F
2010. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Én pl sztem az vagyok. 19/F
2010. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elöttem szólónak igaza van. Én is az vagyok. =)
2010. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Franc tudja, néha igen, néha nem. Hangulat válogatja.
2010. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsesz, én is egy érzéketlen tuskó vagyok xd. A humorra bukom, nem a romantikára. Romantika jöhet az ágyban...de azt inkább szexnek, vagy kényeztetésnek nevezném. Ammm, ajánlom a 'Szűzlányok Ajándékát', az mehet mindkettő kategóriába :P
2010. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Aha igen, de nem. Mégse vagy is igen ja.
2010. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Noss!


Alapból nem vagyok egy romantikus típus, de ugye a lányok vágynak a romantikára, és épp ezért ha épp mondjuk a párjával van az ember , akkor maximálisan tudok romantikus is lenni. Szóval általában mindig olyan beállítottságú vagyok amire vágyik. Ha romantikus romantikus, ha vicces humoros, akkor pedig az.


Egy szerelmes vers vagy egy film annyit jelent , hogy szívesen megnézem a b.nőm kedvéért. De amúgy nem jelent túl sokat számomra egy film. Megvannak a saját érzéseim. És ha az ember ismeri már a párját akkor tudja, hogy mikor mi baja van és mikor mire vágyik.


De nekem egy Titanic már kicsit csöpögős.

2010. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gépzsír oszt had menjen.
2010. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező-nemtom te hogy látod de én nem nagyon csodálkozok az eddigi válaszokon ;))

Én Szeretek romantikázni és szeretem a romantikus dolgokat.főleg a verseket.Persze ettől még nem megyek át nőbe.Maradok az aki vagyok. Szerintem minél nagyobb az alapszeretet az emberben annál romantikusabb tud lenni. 24/F

2010. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Láttad már Rocco első randija címú videót neten? Ha nem akkor irány google na az az igazi
2010. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!